Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 22.03.2019

Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 oyununun geliştirilmekte olduğu ve yakında bizlerle buluşabileceği ile ilgili bir haber paylaşmıştık sizlerle. Eğer henüz Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 haberimize bakmadıysanız, buraya tıklayarak bahsini ettiğimiz habere ulaşabilirsiniz. Tam olarak o haberimizde sizlere bahsettiğimiz şey oldu. Paradox ekibi, Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 çıkış tarihi ile birlikte duyuru yaptı. Hemen aşağıda sizlerle paylaşmış olduğumuz video, Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 çıkış tarihi ve duyuru videosu. Dilerseniz, önce bu videoya göz gezdirin, sonra da detaylardan bahsedelim.

Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2, 2020 yılının 1. çeyreğinde çıkacak

The Masquerade – Bloodlines 2 çıkış tarihi hakkında net bir bilgi verilmedi fakat hangi aralıkta çıkacağını söylediler. Verilen bilgilere göre, 2020 yılının ilk çeyreğinde oyunu bize sunacaklar. Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 oyuncuları, oyunda Seattle’a gidecek. World of Darkness evreninde, avlarını avlayarak müthiş bir zaman geçirecek. Oradaki yarışan taraflar arasında bir taraf seçecek olan oyuncuları farklı farklı serüvenler bekliyor her birinde. Çünkü, bahsini ettiğimiz tarafların her birinin farklı hikayeleri ve özellikleri bulunmakta. Bu, taraflar arasındaki seçimler de tamamen oyunculara kalmış bir şey.

 

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.