Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Furkan Yılmaz, Editör Yazım tarihi: 11.03.2021

Everybody’s Gone to the Rapture’ın baş tasarımcısı Andrew Crawshaw tarafından geliştirilen, romantik bir birinci şahıs metal algılama ve macera oyunu olan The Magnificent Trufflepigs tanıtım videosu yayımlandı. The Magnificent Trufflepigs, içinde bulunduğumuz yılın sonlarına doğru çıkış yapmaya hazırlanıyor. Şimdilik, PC ve Nintendo Switch platformları için geliştirildiğini biliyoruz. Tabii ki siz, “Romantik, metal algılama oyunu nasıl oluyor yahu?” diyeceksiniz. Biz de sizlere tanıtım videosunu göstereceğiz.

The Magnificent Trufflepigs tanıtım videosu Youtube üzerinde yayımlandı

Andrew Crawshaw’ın Leeds merkezli stüdyosu Thunkd tarafından geliştirilen The Magnificent Trufflepigs, Doctor Who ve Legends of Tomorrow’dan Arthur Darvill’in oynadığı Adam karakterinin hikayesini anlatıyor. Oyunun tanıtım videosunda gördüğümüz yer, Adam’ın çocukluk evi. Hikayeye göre Adam’ın yolu, burada, Beth ile kesişiyor. İkili, eski zamanlardan kalan bir hazineyi aramak için ortaklık yapıyor. Ancak, dağıtıcı AMC şirketinin dediğine göre her şey gözüktüğü kadar basit değil.

Dediklerine göre oyun içerisinde Adam’ın seçimler yapması gerecek. Beth’in kalkıştığı bu hazine macerasında işler yolunda gitmezse, Adam’ın vereceği tepkiler oyunu etkileyecek. Yani, işlerin bir noktada yolunda gitmeyeceği kesin, diyebiliriz. İngiltere’nin kırsal kesimlerinde kürek, metal dedektörü ve malalar ile hazine avına çıkacağız. Ancak Beth, baştan sona bir varlık olarak kalacak ve oyuncular, telsiz yoluyla Beth ile konuşacak, karakteri hakkında daha fazla şey öğrenebilecek ve gerçeği ortaya çıkarmak için seçimler yapabilecekler.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.