Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Ferhat Can Koyuncu, Editör Yazım tarihi: 07.07.2021

J. R. R. Tolkien dünyasının oyuncuları ve hayranlarının merakını uyandıran The Lord of the Rings Gollum oyunun duyurusu üzerinden iki yıldan fazla zaman geçmişti. Ancak o günden beri Daedalic Entertainment tarafından geliştirilen oyun hakkında pek bir ilerleme göremedik. Yayımcı Nacon, yaptığı bir sunumda birçok duyuru ve çıkacak oyunlar hakkında ufak bilgiler verdi. Etkinlikte The Lord of The Rings Gollum fragmanı yayımlandı ve çıkış tarihi hakkında bilgi verildi. Aşağıdan 2 dakikalık kısa fragmanı izleyebilirsiniz.

The Lord of The Rings Gollum çıkış tarihi 2022

Yukarıda gördüğümüz fragman oyundan daha önce gördüğümüz aynı kliplerden birkaçını sunuyor. Oyunun mekanikleri hakkında tırmanma, atlama, gizlilik, parkur ve sızma gibi oyuncuların ne yapması gerektiğine dair bazı ipuçları da içeriyor. Her şey Tolkien evreninin hayranlarının aşina olması gereken alanları içeren bir dünyada geçiyor. Yapımcı Harald Riegler, oyuncular Gollum’u Mordor’dan Moria’ya bir gezide takip ederken, daha önce ne oyunlarda ne de filmlerde tekrar edilmeyen yerlere gezilere dair ipuçları veriyor bize.

Yapımcı Harald Riegler, bu eserin Gollum’un orijinal hikayede çıktığı yolculuğa ışık tutmanın bir yolu olacağını açıklıyor. Hayranlar için pek umut verici olmasa da The Lord of The Rings: Gollum 2022 sonbaharında çıkması planlanıyor. Oyun PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X / S ve Nintendo Switch için çıkış yapacak. Bakalım, oyun hayranlarını beğenesini kazanabilecek mi? İlerleyen zamanda bunu göreceğiz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.