Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 15.05.2020

Bildiğiniz gibi an itibari ile Epic Games mağazası üzerinde Grand Theft Auto 5 tamamen ücretsiz olarak dağıtılıyor ve bu kampanya 21 Mayıs 2020 tarihine kadar da devam edecek. Fakat, diğer platformlarda da birtakım oyunlar ücretsiz olarak dağıtılıyor. Bu haberimizin konuğu olan The LEGO NINJAGO Movie Video Game Steam ve PS4 üzerinde tamamen ücretsiz olarak dağıtılıyor.

Eğer henüz Grand Theft Auto 5 almadıysanız ve almak gibi bir niyetiniz varsa, yapmanız gerekenlerle ilgili haberimizde buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Sonuçta, güzel bir fırsat ve değerlendirmekte kesinlikle fayda var.

Bu haberimize konuk olan The LEGO NINJAGO Movie Video Game isimli yapıma bedava olarak sahip olmak isterseniz, bunu 2 ayrı platformda gerçekleştirebilirsiniz. Eğer Steam üzerinden oyunu kütüphanenize ekleyerek oyunu oynamaya başlamak isterseniz buraya tıklayarak ulaşacağınız sayfayı kullanabilirsiniz.

Tabii, oyunu PS4 üzerinde oynamak istiyor da olabilirsiniz. Bu durumda, buraya tıklayarak ulaşabileceğiniz The LEGO NINJAGO Movie Video Game PS4 sayfası aracılığıyla oyunu tamamen ücretsiz olarak hesabınıza ekleyebilirsiniz. Ayrıca, aldığınız her oyun tamamen sizin oluyor ve dilediğiniz zaman oynayabileceksiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.