Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 28.12.2018

CryZENx ismini mutlaka daha önceki haberlerimizde duymuşsunuzdur. Kendisi, Unreal Engine 4 oyun motorunu kullanarak, eski oyunları bizlere tekrardan sunmaya çalışan birisi. Daha önceden The Legend of Zelda Ocarina of Time üzerinde çalışıyordu. Şimdi de, The Legend of Zelda Ocarina of Time Remake 3.0 versiyonu çıkışını gerçekleştirdi ve artık oynamaya biraz daha hazır. Hemen aşağıda sizlerle paylaşmış olduğumuz videoyu izleyerek, The Legend of Zelda Ocarina of Time Unreal Engine 4 Remake halinde nasıl göründüğünü öğrenebilirsiniz.

The Legend of Zelda Ocarina of Time Unreal Engine 4 Remake 3.0 indirmeye hazır!

The Legend of Zelda Ocarina of Time Unreal Engine 4 Remake 3.0 sürümünün çıktığını sizlere belirtmiştik. CryZENx’i aslında pek tutmasak da, herkese açık indirme bağlantıları veriyor olması onu özel bir geliştirici kılıyor. Eğer The Legend of Zelda Ocarina of Time Unreal Engine 4 Remake 3.0 ilginizi çektiyse, buraya tıklayarak oyunu indirmeye başlayabilirsiniz. Birçok bu tarz geliştiricinin Patreon gibi siteleri kullanarak ödeme almadan oyunu vermemesine rağmen CryZenx’in böyle bir hizmet veriyor olması güzel bir şey.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.