Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 01.07.2018

Gelmiş geçmiş en iyi oyunlardan biri olarak kabul edilen The Legend of Zelda Ocarina of Time oyununda, karşılaştığımız ilk patron savaşı Gohma’ya karşıydı. Sadece 3 canımızın olması bir yana, ilk oynayanların amatörlüğü de hesaba katıldığında biraz zorlu bir rakipti. Tabii, 2. ve daha sonrası oynayışlarda fazlasıyla basit bir düşman olarak karşımıza çıkıyordu. Bu bahsettiğimiz şeyler ile, 1998 yılının sonlarında karşılaşmıştık. O zamandan bu zamana kadar oyunun tekrar elden geçirilmiş hali çıkarılmış olsa da, hala aradığımız o günümüz grafikleri ile bir türlü karşılaşamadık. Tam bu esnada karşımıza, oyunun Unreal Engine 4 ile yapılmış hali karşımıza çıktı. Hem de bir video ile.

The Legend of Zelda Ocarina of Time Gohma savaşı, Unreal Engine 4 ile yapıldı

The Legend of Zelda Ocarina of Time Gohma patron savaşının Unreal Engine 4 versiyonunu hemen indirebilirsiniz

The Legend of Zelda Ocarina of Time’ın tekrar Unreal Engine 4 ile elden geçirilmesi, açıkçası gayet güzel bir şey. Her ne kadar Nintendo ekibi tarafından yapılmamış olsa da, yapan hayranların da ellerini öpmek gerekli. Eğer 1998’li yıllarınıza geri dönerek bu tecrübeyi tekrar yaşamak ya da ilk defa tecrübe etmek isterseniz, buraya tıklayarak ulaşacağınız internet sayfasından indirebilirsiniz. Dosya boyutu sadece 1,04GB. Hemen aşağıda da, bizlere sunulmuş olan ürünün nasıl göründüğünü gösteren bir video bulunuyor.

 

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.