Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 05.04.2019

Nintendo denilince aklımıza hemen gelen The Legend of Zelda serisinin son oyununu elbet duymuşsunuzdur. The Legend of Zelda Breath of the Wild isimli serinin son oyunu, yakında VR desteği alıyor. Sadece The Legend of Zelda Breath of the Wild VR modu gelmiyor elbette. Aynı zamanda, Super Mario Odyssey VR modu da yolda. Nintendo ekibi, bu haberi Twitter üzerinden paylaşmış oldukları bir gönderi aracılığıyla verdi. Hemen aşağıda sizlerle paylaşmış olduğumuz Twitter gönderisinde, aynı zamanda bir de video yer almakta.

The Legend of Zelda Breath of the Wild VR modu 25 Nisan 2019 tarihindeki güncelleme ile geliyor

The Legend of Zelda Breath of the Wild VR ve Super Mario Odyssey VR modları, 25 Nisan 2019 tarihinde gelecek olan bir güncelleme ile birlikte oyunculara sunulacak. VR modunu kullanabilmek için gerekli olan Labo VR kiti ise 12 Nisan 2019 tarihinde çıkışını gerçekleştirecek. The Legend of Zelda Breath of the Wild VR modunda, bizlere yepyeni bir tecrübe yaşatacağını görmek mümkün fakat Super Mario Odyssey sadece kısıtlı bir oynanış tecrübesi sunacak gibi görünüyor. Elbette, net bir şey söylemek değil şimdiden. Gelecek günlerin bizlere ne getireceğini merakla bekliyoruz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.