Menü
https://leadergamer.com.tr/call-of-duty-ww2-advanced-warfare-2/
Red Dead Redemption 2 , The Last of Us 3 Mayıs 2017 12:19

The Last of Us bestecisi, Red Dead Redemption 2 içerisinde de görev alıyor olabilir

Gustavo Santaolalla, The Last of Us ile kusursuz bir iş çıkartmıştı.


Babel, Brokeback Mountain filmlerinde ve The Last of Us oyununda besteci olarak görev almış olan, ortaya da oldukça güzel yapıtlar bırakmış olan Gustavo Santaolalla, Red Dead Redemption 2 içerisinde de görev alıyor olabilir. Bunu, NeoGAF üzerinde bir kullanıcı ilk olarak ortaya attı. Çünkü bu sanatçının bir müziği, Red Dead Redemption 2 duyurusunda kullanılan müzik ile neredeyse aynı. Bu müzik, Apertura. Bu güzel müziğe dilerseniz, siz de hemen aşağıdaki videodan göz atabilirsiniz, dinleyebilirsiniz.

Orijinal olarak Motorcycle Diaries için bestelenen bu müzik, benzer bir şekilde Red Dead Redemption 2 içerisinde de kullanıldığı için birçok oyuncu şu an Red Dead Redemption 2 müziklerinin bu başarılı sanatçı tarafından bestelendiğini düşünüyor. Bize soracak olursanız, bu pek mümkün olmayabilir. Çünkü Gustavo Santaolalla, şu sıralar The Last of Us Part II için beste yapıyor olabilir. Tabii eğer o oyunun beste süreci başladı ise. Eğer henüz başlamadıysa, gerçekten bu sanatçı, Rockstar Games için de çalışıyor olabilir. Sonuçta, eğer bir ertelenme haberi almazsak, bu oyunun çıkışına bayağı bir az süre kaldı.

The Last of Us bestecisi, Red Dead Redemption 2 içerisinde de görev alıyor olabilir

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, Call of Duty: WWII Ön İnceleme yazımıza, Outlast 2 inceleme yazımıza ve Call of Duty WW2 çıkış tarihi, sistem gereksinimleri ve bildiğimiz her şey yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

Kaan GEZER Editör