Menü
https://leadergamer.com.tr/humble-micro-jumbo-bundle/

The Last of Us Part II

Yapımcı Naughty Dog
Dağıtımcı Sony Interactive Entertainment
Tür
Çıkış Tarihi TBA
The Last of Us Part II , Uncharted 9 Ağustos 2017 17:29

The Last of Us Part II çıktıktan sonra yeni bir Uncharted gelebilir

Hepimizin akıllarındaki soru: Bir tane daha Uncharted oyunu olacak mı? Bunun cevabını hepimiz merak ediyoruz.


Uncharted 4: A Thief’s End oynadıktan sonra eminiz ki çoğumuz serinin devam etmesini istemiştir. Bu konuda net bilgi vermeyen Naughty Dog, seri tamamen bitti demekten kaçınıyor. İleride yeni bir Uncharted oyunun çıkmasına ihtimal var gibi gözüküyor. Ne var ki, şu an hepimizin merakla beklediği The Last of Us Part II ile bir hayli yoğun gözüküyorlar. Konu hakkında The Daily Star’a konuşan Naughty Dog’un kreatif yönetmeni ve yazarı Shawn Escayg, Kaliforniya’daki stüdyonun yeni projeler ve dünyalar üzerinde çalıştığını bildirdi. Yine de tam olarak neler çıkacağı hakkında net bir bilgi vermedi.

Uncharted tamam mı devam mı?

Shawn Escayg, “Evet, bu oldukça heyecan verici. Gelecekte bizleri nelerin beklediğini bilmiyoruz ama tamamen yeni bir şey ortaya çıkabilir. Bir bakmışsın yeni bir Uncharted oyunu çıkmış, kim bilir? Ne de olsa Naughty Dog yeni keşifler yapmaktan korkmuyor. Tüm stüdyo yeni şeyler denemek istiyor. O kadar çok yeni fikirler var ki bunun ne kadar güzel olduğunu anlatmam. Naughty Dog kültürü olarak yeni fikirlere bayılıyoruz. Şu anki stüdyo ortamını yeni fikirlerin ve dünyaların birbirlerine karıştığı bir kazan olarak düşünebilirsiniz.” dedi bu konu hakkında.

Naughty Dog yakın zamanda Uncharted: Lost Legacy yapımını bitirdi. Oyun, özel olarak PlayStation 4 için 22 Ağustos 2017 tarihinde çıkacak. Ne yazık ki The Last of Us Part II için herhangi bir çıkış tarihi belli değil. 2016 yılında Uncharted 4: A Thief’s End oyununun çıkmasıyla beraber yeni bir Uncharted çıkacak mı sorusu sık sık gündeme geldi. Önceleri Naughty Dog buna sıcak bakmazken, yeni stüdyo, potansiyel Uncharted 5 üzerinde çalışabilir dedi. Yine de yeni oyun çıksa bile, sevilen Nathan Drake karakterinin oyunda görülmeme ihtimali var. Stüdyo şu an yeni fikirler ve dünyalar üzerinde fazlasıyla yoğun.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha eski ama güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. Eğer bu oyunları oynayacak bir TV arıyorsanız, en iyi 4K Ultra HD televizyonlar yazımız sizleri bekliyor. Eğer PC üzerinde oyun oynuyorsanız, PlayerUnknown’s Battlegrounds ipuçları, en güçlü silahları ve daha fazlası yazımız da var.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Aras Samimi Editör