Menü
https://leadergamer.com.tr/temmuz-2017-ps-plus-oyunlari/
The Last of Us Part II 28 Haziran 2017 21:52

The Last of Us Part II setinde bir domuz da hareket yakalama ile oyuna aktarılıyor

Oyundaki domuzlar bile gerçekçi olacak demek ki.


AAA seviyesindeki video oyunlarında, genelde insan karakterlerin hareketleri, animasyonları, hareket yakalama teknolojisi ile oyuna aktarılıyor. Bu teknolojinin kullanılması, oyunu gerçekçiliğe daha da yaklaştırıyor. Tabii insanlar haricinde, daha önce köpeklerin de bu hareket yakalama işlemlerine girdiğini görmüştük. Bugün ise Twitter üzerinden, The Last of Us Part II yönetmeni bir görsel paylaştı. Bu görselde The Last of Us Part II seti görünüyordu ve sette domuz vardı. Yapılan açıklamalara göreyse bu domuz, hareket yakalama teknolojisi ile oyuna aktarılıyordu. Yani, rahatlıkla söyleyebiliriz ki, oyundaki domuzlar bile oldukça gerçekçi olacak.

The Last of Us Part II

Şimdilik ne yazık ki bu domuzun neden kullanıldığını henüz bilmiyoruz. Oyunun önemli bir sahnesinde veya hikaye anlatımının önemli bir noktaya ulaştığı anda, muhtemelen bu domuz ile karşılaşacağız oyun içerisinde. Aksi taktirde hareket yakalama teknolojisi ile uğraşılacağını biz pek düşünmüyoruz. Bunların haricinde, ilk oyunda karşımıza çıkan avcılık sahnesine benzer bir sahnenin, The Last of Us Part II içerisinde de olabileceğini düşünüyoruz. Belki de bu sefer geyik yerine domuz avlayacağız The Last of Us Part II ile.

Tüm bunların haricinde, En iyi Steam yaz indirimleri 2017 fırsatları yazımıza, Steam yaz indirimleri 2017 – 1 TL ile 20 TL arasındaki en iyi oyunlar yazımıza, Steam yaz indirimlerindeki en ucuz oyunlar yazımıza göz atabilirsiniz. Bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Kaan GEZER Editör