Menü
https://leadergamer.com.tr/gamer-deals-fifa-17-doom-max-payne-3/
Seattle , The Last of Us Part II 29 Temmuz 2017 13:13

The Last of Us Part II, Seattle’da geçebilir

Birçok Reddit kullanıcısı, The Last of Us Part II oyununun Seattle içerisinde geçeceğine dair kanıtlar buldu.


PlayStation Experience 2016 sırasında, uzun sayılabilecek bir sinematik video ile duyurulan The Last of Us Part II, içerisinde bulunduğu etkinliği ciddi anlamda efsanevi bir seviyeye taşımıştı. Fakat oyun, PlayStation Experience 2016 sonrasında kendisini hiç göstermemişti. Tabii oyunun karakterlerinin bazı konsept tasarımları yayımlanmıştı ve bir de stüdyodan ilginç görseller paylaşılmıştı. Bu görsellerde, atlar, domuzlar ve bebekler bulunuyordu. Tüm bu ufak tefek bilgiler muhtemelen oyunculara yeterli gelmemiş. Çünkü Reddit üzerindeki bir grup, uzun zamandır oyunun geçebileceği yeri araştırıyordu. Bugün ise muhtemelen oyunun geçeceği yer, en azından  oyunun PlayStation Experience 2016 videosunda gösterilen yerin neresi olduğu belli oldu: Seattle.

The Last of Us Part II, Seattle

Orijinal The Last of Us oyunu, birçok farklı mekanda, Amerika Birleşik Devletleri içerisinde geçiyordu. Muhtemelen aynı durum yine The Last of Us Part II geçerli olabilir ve oyunun tek bir bölüü veya 1’den fazla bölümü Seattle’da geçebilir. En azından biz böyle düşünüyoruz. Peki, bahsettiğimiz Reddit kullanıcıları, bu oyunun Seattle’da geçeceğini nereden biliyor? Hemen bunu da açıklayalım: Hemen aşağıdan görebileceğiniz görselde, muhtemelen oyunun ilk videosundaki mekan görünüyor. Bu mekan da yine görselden görebileceğiniz gibi, Seattle içerisinde.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazımıza göz atabilirsiniz. Eğer sadece en iyi PlayStation 4 oyunlarını görmek istiyorsanız, en iyi PS4 oyunları başlıklı yazımız mutlaka ilginizi çekecektir. Eğer tüm bu oyunları oynayacak bir televizyon arıyorsanız, en iyi 4K ve HDR oyun televizyonları yazımız işinizi görecektir. Daha genel kullanım amaçlı bir televizyon arıyorsanız da, en iyi oyun televizyonları başlıklı bir yazımız bulunmakta.

Son olarak, bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Kaan GEZER Editör