The Last of Us, en yeni Game of Thrones bölümünde de yer buldu

The Last of Us, en yeni Game of Thrones bölümünde de yer buldu

The Last of Us gibi popüler ve büyük bir oyunu, Game of Thrones gibi popüler ve büyük bir dizide görmek herkesi heyecanlandırmıştır.

Naughty Dog tarafından geliştirilmiş olan The Last of Us, sadece PlayStation oyuncuları arasında değil, tüm oyuncular arasında oldukça popüler bir oyun oldu. Tek başına oldukça rahat bir şekilde konsol sattırabilen The Last of Us, şu an ikinci oyunu ile karşımıza çıkmaya hazırlanırken; bu oyunu çok farklı bir yerde gördük. The Last of Us, en yeni Game of Thrones bölümünde karşımıza çıktı. Tabii ki bir alıntı ile. Bildiğiniz üzere Game of Thrones dizisinin en yeni sezonunun ilk bölümü, geçtiğimiz günlerde yayımlandı ve herkes bu dizinin başına oturdu. Hem Naughty Dog tarafından geliştirilen bu oyunu oynamış olan, hem de diziyi izleyen oyuncular ise, bahsettiğimiz alıntıyı görünce, oldukça şaşırdı.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

The Last of Us, en yeni Game of Thrones bölümünde de yer buldu

Bahsettiğimiz bu alıntı, Dragonstone isimli bölümün 22. dakikalarında karşımıza çıktı. Jaime Lannister, kız kardeşi olan Cersei Lannister’e, “We’re the last of us’.” dedi. Aynı cümle, biraz daha uzun bir şekilde, serinin ilk oyununda, Joel tarafından Ellie’ye söylenmişti. Tabii bu noktada, tüm bunların bir tesadüf olduğunu düşünebilirsiniz fakat dizinin yönetmeni, bu alıntıya bir açıklama getirdi ve gerçekten bahsi geçen video oyuna yapılan bir gönderme olduğunu doğruladı. Oldukça popüler bir video oyunu, yine oldukça popüler bir televizyon dizisinde görmek, oldukça hoş bir an idi.

Tüm bunların haricinde, en iyi PS4 oyunları başlıklı yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Bu sayede, eğlenceli PlayStation 4 oyunları bulabilirsiniz. Tabii bu oyunları 4K ve HDR kalitesinde oynamak istiyorsanız, sizlere en iyi 4K ve HDR oyun televizyonları yazımızı önerebiliriz. Eğer 4K ve HDR meraknız yoksa, en iyi oyun televizyonları yazımız da işinizi görebilir. Son olarak, bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın