Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Aslı Hürüze Arı, Editör Yazım tarihi: 29.05.2021

PlayStation’ın ve oyun dünyasının en popüler yapımlarından biri olan The Last of Us’ın, dizi uyarlaması geleceği daha önce açıklanmıştı. Bu sefer de The Last of Us dizi uyarlamasının oyuncu kadrosu belli oldu. Açıklanan isimler, yüzleri güldürdü. The Last of Us oyunlarında Marlene’i seslendiren ödünç veren Merle Dandridge, HBO dizi uyarlamasında Marlene’i canlandıracak.

The Last of Us dizisinde göreceğimiz oyuncu kadrosu kimleri içeriyor?

Daha önce Marlene’i seslendirdiği için dizi uyarlamasında ses olarak hiç yabancılık çekilmeyecek gibi duruyor. Merle Dandridge Alyx Vance’i, Dota 2’de Legion Commander ve Winter Wyvern olarak birçok video oyununda seslendirmeler yaptı. Merle Dandridge ayrıca Evelyn ve Uncharted 4 A Thief’s End’deki rahibelerden birini seslendirdi ve Everybody’s Gone to the Rapture filminde yer aldı. Çoğu oyunda seslendirmeler yapmış olan Merle Dandridge, HBO dizi uyarlamasında yer alması gerçekten heyecan uyandırıcı.

HBO’nun Game of Thrones dizisinde Oberyn Martell’i ve Disney’in The Mandalorian filminde ana karakter olarak oynayan Pedro Pascal, The Last of Us’ın dizi uyarlamasında Joel karakterini canlandıracak. Ellie rolünü ise Game of Thrones dizisinde oynayan ve sevilen oyuncu Bella Ramsey canlandıracak. The Last of Us’ın dizi uyarlaması için daha fazla açıklanan oyuncu bulunmamaktadır. Yakın zamanda oyuncu kadrosuyla ilgili daha fazla bilgi geleceğini ümit ediyoruz.

Dizinin yapımcılığını ve senaristliğini, Naughty Dog’un yaratıcı yönetmeni Neil Druckmann ve Chernobyl dizisinin yaratıcısı Craig Mazin birlikte üstlenecek. Dizinin müziklerini ise oyunun da müziklerini yapan Gustavo Santaolalla yapacak. Dizinin yönetmenliğini ise Tesnota ve Dylda gibi yapımların yönetmenliğini yapmış olan Kantemir Balagov üstlenecek. Dizi daha yapım aşamasında olduğu için diziyle ilgili çok az bilgi var. Dizinin yayın tarihi ise daha belli olmadı.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.