Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Kaan GEZER, Editör Yazım tarihi: 25.12.2017

PlayStation 4 ve PlayStation 4 Pro sahipleri tarafından büyük bir merak ile beklenen The Last of Us Part II, birçok bilinmezliği de yanında taşıyor şu sıralar. Mesela, oyunun ikinci videosunda gösterilen bayanın kim olduğunu bilmiyoruz. Herkes Ellie’nin annesi olduğunu düşünüyor, bizler de aynı şekilde düşünüyoruz ama Naughty Dog, o karakterin çok farklı biri olduğunu açıklarsa da pek şaşırmayız aslında. Tabii o bilinmeyen karakter hakkında, The Last of Us 2 içerisinde önemli bir rolü olduğunu düşündüğümüz başka bir insan da var. Bu insan ise Shannon Woodward.

The Last of Us 2

Daha önceden Westworld televizyon serisinde Elsie Hughes rolü ile karşımıza çıkmış olan Shannon Woodward, şu anda Naughty Dog ile The Last of Us Part II projesi üzerinde çalışıyor. Aslında ilk açıklamalara göre Shannon Woodward, proje içerisinde daha farklı bir role sahipti. Kamera arkasında olan bir role. Fakat son birkaç haftadır, belki de aydır, bu karakteri kamera önünde görmeye başladık. Yani, Shannon Woodward da oyun içerisinde bir karakter olacak. Peki, kim olacak? Bu sorunun cevabını Shannon Woodward kendisi vermeyi çok istiyor ama belli ki veremiyor.

Neil Druckmann‏, Twitter üzerinden paylaştığı yeni bir gönderide, bir görsel paylaştı ve, “Karakterinin açıklanmasını beklemek…” gibisinden bir şey yazdı. Bu gönderideki fotoğrafta ise tabii ki biraz üzgün bir halde Shannon Woodward vardı. Ayrıca, aynı gönderinin altında, herkesin Ellie’nin annesi olduğunu düşündüğü Laura Bailey de, “Onun acısını anlayabiliyorum.” yazdı. The Last of Us 2 içerisinde Shannon Woodward tam olarak nasıl bir role sahip olacak, bilemiyoruz ama daha önce yayımlanan kamera arkası fotoğraflarında kendisi bir atın üzerinde, arkasında bir bebek ve elinde bir tüfek ile görünüyordu.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.