Sıra dışı güçler ile sıra dışı bir aşkın anlatıldığı The Innocents için ilk video yayımlandı

Sıra dışı güçler ile sıra dışı bir aşkın anlatıldığı The Innocents için ilk video yayımlandı

Ergenlik çağındaki Harry ve June, baskıcı ailelerinden uzaklaşmak için birlikte evden kaçar...

2018’te tüm dünyada aynı anda sadece Netflix’te yayınlanacak yeni Netflix orijinal dizisi The Innocents için yayımlanan tanıtım fragmanını haberimizin en altından izleyebilirsiniz. Ergenlik çağındaki Harry ve June, baskıcı ailelerinden uzaklaşmak için birlikte evden kaçar. Ancak bu sıra dışı yolculukta kendileriyle ilgili keşfedecekleri şeyler, masum hayallerini rayından çıkarır. Ailelerinin her ikisinden de sakladığı sırlar ikilinin birbirine olan aşkını kırılma noktasına getirir. Sahip oldukları sıra dışı özellikler ise kendilerini sonsuza dek ayırmak isteyen güçlerin niyetini ortaya çıkarır.

Sıra dışı güçler ile sıra dışı bir aşkın anlatıldığı The Innocents için ilk video yayımlandı

The Innocents; Charlie Pattinson, Elaine Pyke ve Willow Grylls’in yönetiminde İngiltere merkezli New Pictures tarafından çekildi. Dizinin yapımcılığını Chris Croucher, yürütücü yapımcılığını ise Farren Blackburn (ile birlikte Charlie Pattinson, Elaine Pyke ve Willow Grylls) üstlendi. Blackburn ayrıca 8 bölümden altısının yönetmeni. Dizide Sorcha Groundsell (Clique, Iona, Sleeping Lions) June karakterini, Percelle Ascott (Wizard vs. Aliens, The Weekend Movie) Harry karakterini, Guy Pearce (L.A. Confidential, Memento, The King’s Speech) ise Halvorson karakterini canlandırıyor. Daha fazla bilgi için önümüzdeki aylarda www.netflix.com/theinnocents adresini ziyaret etmeyi unutmayın.

Netflix, 190’dan fazla ülkede 117 milyonun üzerinde üyesinin günde 140 milyon saatten fazla dizi ve film izlediği, üyelerine orijinal diziler, belgeseller ve sinema filmleri sunan dünyanın lider internet eğlence hizmetidir. Üyeler içerikleri istedikleri kadar, istedikleri zaman, istedikleri yerde, internete bağlı cihazların hemen hemen tamamında izleyebilirler. Yayınların tamamını reklamsız olarak ve herhangi bir taahhütte bulunmadan oynatabilir, durdurabilir ve daha sonra izlemeye devam edebilirler.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın