The Forest 5 milyondan daha fazla satmayı başardı

The Forest 5 milyondan daha fazla satmayı başardı

Bu da, kendisini en başarılı bağımsız yapımlardan bir tanesi yaptı.

Endnight Games ekibi, The Forest hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Verilen bilgilere göre, The Forest PC platformu üzerinde 5 milyondan daha fazla satış gerçekleştirmeyi başardı.125.000 dolarlık bütçesi bulunan The Forest’ın 5,3 milyondan daha fazla satış gerçekleştirmiş olması, onu günümüzün en başarılı bağımsız yapımlarından biri yapıyor. The Forest’ın geliştiricilerine baktığımızda, Tron: Legacy, 300, Twilight ve Harry Potter ve Ölüm Yadigarları gibi filmlerde çalışmış görsel efekt sanatçılarının bulunduğunu görüyoruz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

The Forest, verilen bilgilere göre 5.3 milyon satıştan fazlasını gerçekleştirerek en iyi bağımsız yapımlardan biri oldu

The Forest’ı muhtemelen bilmeyen yoktur fakat şöyle bir bahsedelim. The Forest oyuncuları, kendilerini bir uçak kazası sonrasında bir adada buluyor. Fakat, öyle normal bir ada değil burası. Oyunun adı olmayı başarmış olan bu ada, The Forest’ı korku oyunu yapan unsurlarla dolu. Oyuncular, bu korku dolu adaya tek başlarına veya arkadaşları ile birlikte göğüs germe imkanlarına sahip. Tabii, korku dolu bir ada olduğunu göz önünde bulundurursak, arkadaşlar gerçekten en iyi seçim olacaktır.

Oyun, ilk önce Steam Erken Erişim özelliği ile birlikte karşımıza çıkmıştı. Başlarda görsel anlamda yine fazlasıyla tatmin edici bir yapıya sahipken, oynanış açısından bu kadar fazla detaya sahip değildi. Fakat zamanla kendini geliştirdi ve oyuncularına daha yeni, daha fazla özellikler ve sistemler sunmaya başladı. Bunu ise, oyuncuların geri dönüşlerine bağlı olarak gerçekleştirdi. Belki de bu yüzden en başarılı bağımsız yapımlardan biri olmuştur, kim bilir?

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.