Menü
https://leadergamer.com.tr/en-iyi-the-sims-oyunlari/
The Flash 27 Haziran 2017 13:52

The Flash için Sezon 4 kötü kahramanı zaten duyurulmuş olabilir

Sezon 4 bayağı heyecanlı geçebilir.


Bildiğiniz üzere The Flash dizisinin 3. sezonunun son bölümü de yayınlandı ve yeni bir sezona doğru gidiyoruz. Aklımıza takılan en büyük sorulardan bir tanesi de, yeni sezonda hangi karakterin düşman olarak karşımızda duracağı. Dizinin en önemli isimlerinden bir tanesi olan Andrew Kreisberg, Los Angeles, Kaliforniya‘da düzenlenen Paley Fest‘te, “Gelecek sezon ana kötü karakter olarak bir hızcı olmayacak.” demiş ve en büyük ipucunu vermişti.

Flash

Sürprizi kaçırmamak için bölüm ismi belirtmeyeceğiz, fakat bir bölümde Abra Kadabra, “DeVoe” ismini söyleyerek, Flash‘ın en büyük düşmanlarından biri olduğunu söylemişti. Clifford DeVoe adını taşıyan baş kötü kahraman, The Thinker olarak da biliniyor. Kendisinden bahsedecek olursak eğer, Thinking Cap isimli metal bir şapkası bulunuyor The Thinker‘ın. Thinking Cap‘in sağladığı avantajlar ise, zihin kontrolü ve telekinezi olarak biliniyor. Ayrıca şapkanın bir diğer özelliği de, gelen zihinsel güçleri engelleyebiliyor olması.

The Thinker‘ın ekipmanından ve ekipmanında bulunan güçten bahsettik, fakat karakterin hiç mi gücü yok? Bir süper gücü yok, fakat kendisini çok daha güçlü bir karakter haline getiren deha seviyesinde bir zekaya sahip. Ayrıca JSA, yani Justice Society of America‘nın bilgisayarlarına sızmayı başarabilecek kadar da güçlü bir bilgisayar bilgisine sahip.

Flash‘ın hızına karşı olarak bir dahi olan The Thinker, muhtemelen 4. sezonda bizleri çok güzel sürprizlerle karşı karşıya bırakacaktır. Tüm bunların haricinde, En iyi Steam yaz indirimleri 2017 fırsatları yazımıza, Steam yaz indirimleri 2017 – 1 TL ile 20 TL arasındaki en iyi oyunlar yazımıza, Steam yaz indirimlerindeki en ucuz oyunlar yazımıza göz atabilirsiniz. Bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Alper Dalan Editör