Menü
https://leadergamer.com.tr/e3-2017-xbox-one-black-desert-online/
The Evil Within 2 12 Haziran 2017 10:56

The Evil Within 2 için ilk görseller yayımlandı

Oyun için yayımlanan ilk görseller bayağı rahatsız edici görünüyor. Bu sefer gerçekten güzel bir korku deneyimi yaşayacağız herhalde.


Bethesda ekibinin E3 2017 sunumu sırasında duyurulan The Evil Within 2 için ilk görseller yayımlandı. PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için çıkışını gerçekleştirecek olan bu oyun, Tango Gameworks tarafından geliştiriliyor ve Shinji Mikami tarafından yönetilecek. Yapılan açıklamalara göre oyun içerisinde Sebastian Castellanos karakterini kontrol ediyor. Sebastian Castellanos olarak kızımızı kurtarma olanağına sahip oluyoruz ve bunu yapabilmek için kabuslarla dolu bir evrene giriş yapmamız gerekiyor. Yani, anlatılanlara göre oldukça korkunç mekanları gezeceğiz The Evil Within 2 ile.

The Evil Within 2 için ilk görseller yayımlandı

Oyunun yönetmeni olan Shinji Mikami, “The Evil Within 2, bizlerin hayatta kalma ve korku oyunlardaki vizyonunu temsil ediyor. Kabuslarla ve rahatsız edici anlarla dolu bir dünya yarattık oyun için. Eğer hayatta kalmak istiyorsanız, seçimlerinizi akıllıca yapmanız gerekiyor.” diyor oyun hakkında. Son olarak, haberimizin başlığında da bahsetmiş olduğumuz bu görsellere hemen yukarıdan ve hemen aşağıdaki galerimizden, sizler de göz atabilirsiniz.

Oyunun duyurusu hakkında ve yayımlanmış olan bu görseller hakkında da yorumlarınızı büyük bir merakla bekliyor olacağız. The Evil Within 2 hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, Far Cry 5 çıkış tarihi, sistem gereksinimleri, fiyatı, videoları ve daha fazlası yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve son olarak Need for Speed Payback çıkış tarihi, sistem gereksinimleri ve dahası isimli yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

Kaan GEZER Editör