Menü
https://leadergamer.com.tr/mass-effect-andromeda-10-saatlik-demo/
The Evil Within 2 15 Temmuz 2017 16:24

The Evil Within 2 için yeni görseller yayımlandı

Tango Gameworks’ün geliştirdiği oyun için 3 adet yeni görsel yayımlandı.


2014 yılında çıkan ve Tango Gameworks tarafından geliştirilen The Evil Within, genel kitle tarafından pek beğenilmese de, çok da kötü bir oyun değildi. Oyunun beğenilmemesinin en büyük nedeni optimizasyon sorunlarıydı. Onun dışında atmosfer, gerilim ve oynanış açısından tatmin ediciydi. Oyuncuyu en çok geren sahneler, baş karakter Sebastian Castellanos‘un zihninde geçen ilginç olaylardı. Ayrıca Resident Evil serisinin yaratıcılarından, korku oyunlarının üstadı olarak görülen Shinji Mikami de oyun da tasarımcı olarak görev yapıyordu. The Evil Within 2 ise ilk oyundan daha iyi bir yapıt olmaya hazırlanıyor.

The Evil Within 2

Yine Tango Gameworks ve Shinji Mikami ortaklığında geliştirilen, devam oyunu The Evil Within 2 için yeni görseller yayımlandı. İlk oyunda olduğu gibi Dedektif Sebastian Castellanos karakterini oynuyoruz. İlk oyundan 3 yıl sonra geçen hikayede Sebastian Castellanos, kaybolan kızı Lily‘i bulmak için gizemli örgüt Mobius ile ortaklık kurmaya çalışıyor. Yeni oyun hakkında Shinji Mikami, “Sizin için hazırladığımız öykü çok ilgi çekici. Araştıracağınız her ortam çok benzersiz. İnsanların, oyunun tadını çıkarmalarını umuyor ve herkesi dünyayı iyice keşfetmeye teşvik ediyorum.” dedi. Sebastian Castellanos‘un yeni macerasına tanıklık edeceğimiz The Evil Within 2, 13 Ekim 2017‘de Playstation 4, Xbox One ve PC için çıkacak. Bakalım pek de beğenilmeyen ilk oyundan, daha başarılı bir şekilde çıkış yapabilecek mi?

Tüm bunların haricinde, en iyi PS4 oyunları başlıklı yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Bu sayede, eğlenceli PlayStation 4 oyunları bulabilirsiniz. Tabii bu oyunları 4K ve HDR kalitesinde oynamak istiyorsanız, sizlere en iyi 4K ve HDR oyun televizyonları yazımızı önerebiliriz. Eğer 4K ve HDR meraknız yoksa, en iyi oyun televizyonları yazımız da işinizi görebilir. Son olarak, bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Hasan Polat Editör