The Elder Scrolls V: Skyrim yemekleri, resmi bir yemek kitabına giriyor

The Elder Scrolls V: Skyrim yemekleri, resmi bir yemek kitabına giriyor

Eğer The Elder Scrolls V: Skyrim içerisindeki yemeklerin resmi tarifini öğrenip, yapmak istiyorsanız, bu tam aradığınız kitap.

Günümüz rol yapma oyunlarında birçok yemek ile karşılaşıyoruz. Sadece tek bir tık ile yiyebildiğimiz bu yemekler bazen bizlere can veriyor, bazen de farklı değerlerimizi yükseltiyor. Tabii oyunlardaki yemekler sürekli makarna, döner, et, tavuk, ıspanak gibi şeyler olmuyor. Bazen çok ilginç yemekler ile karşılaşabiliyoruz. Bu tip yemeklere genelde sıfırdan oluşturulmuş video oyunu evrenlerinde rastlıyoruz. Mesela The Elder Scrolls V: Skyrim içerisinde bolca farklı yemek bulunuyor. Bir kitap yazarı ve aşçı da The Elder Scrolls V: Skyrim içerisindeki yemekleri, gerçek dünyamıza uyarlayarak bir yemek kitabında toplamaya karar verdi.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

The Elder Scrolls V: Skyrim yemekleri, resmi bir yemek kitabına giriyor

Resmi Warcraft, Game of Thrones ve Hearthstone yemek kitaplarının yazarı olan bu aşçı, şimdi de resmi The Elder Scrolls V: Skyrim yemek kitabı üzerinde çalışacak. Bu kitabın şimdilik ne zaman çıkacağını bilmiyoruz ama Bethesda oyunu severlerinin bu kitabı kucaklayacağına eminiz. Eğer dilerseniz sizler de bahsettiğimiz duyuruya hemen aşağıdan göz atabilirsiniz. Hazır bu duyuruya göz attıktan sonra, kitabı yazacak olan aşçının da gönderilerine göz atmanızı öneriyoruz efendim.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.