Yeni The Elder Scrolls V: Skyrim modu, düşman sistemini değiştiriyor

Yeni The Elder Scrolls V: Skyrim modu, düşman sistemini değiştiriyor

The Elder Scrolls V: Skyrim'in Special Edition sürümü, bu mod ile daha da canlanıyor.

The Elder Scrolls V: Skyrim, biz oyuncuların huzuruna bayağı bir süre önce sunulmuş bir yapım. Fakat, üzerinden onca zaman geçmiş olmasına rağmen, hem Bethesda tarafından tekrar ve tekrar piyasaya sürülmesi, hem de mod yaratıcılarının oyuna can vermesi, The Elder Scrolls V: Skyrim‘in bir türlü eskimemesini sağlıyor. The Elder Scrolls V: Skyrim‘in Special Edition sürümü için Nightman0 tarafından çıkarılan yepyeni mod, oyunun düşman sistemini değiştiriyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Yeni The Elder Scrolls V: Skyrim modu, düşman sistemini değiştiriyor

Skyrim Revamped – Complete Enemy Overhaul adı ile karşımıza çıkan yeni mod, düşman varyasyonu ve zorlu patron savaşları üzerinde duruyor. Nightman0 tarafından geliştirilen mod, düşmanların zorluğunu arttırıyor. Bunu da, yapay zekayı, büyü seçimlerini ve saldırı çeşitliliklerini değiştirerek başarıyor. Oyunun orijinal sürümüne göre çok daha agresif düşmanlarla karşılaşıyoruz bu mod ile. Ayrıca, bazı düşmanların yüksek seviye varyasyonları da, bu mod ile birlikte ekleniyor.

Değişen yapay zeka sayesinde, düşmanlar öylece bizleri izlemeyecek. Tam tersine, Allah ne verdiyse saldıracaklar. Bu mod ile, bazı düşmanlara, farklı büyüler de ekleniyor. Ayrıca, yine bu mod sayesinde, bazı düşmanlar, birtakım yeteneklere de sahip oluyor. Patron savaşları konusunda ise, bayağı dikkatli olmanız gerektiğini söyleyebiliriz. Skyrim Revamped – Complete Enemy Overhaul modunu denemek isterseniz, buraya tıklayarak ulaşabileceğiniz sayfa size yardımcı olacaktır. Bağlantısını paylaşmış olduğumuz sayfada, oyun için hazırlanmış olan modun neleri değiştirdiği ve oyun tecrübesini canlandırmak için başka hangi modları önerdiğini görebilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.