Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Furkan Yılmaz, Editör Yazım tarihi: 02.03.2021

Modiphius Games, The Elder Scrolls V Skyrim oyunu için masaüstü macera oyunu geliştiriyor. Proje, Gamefound üzerinde tanıtım projesi olarak listelendi. Ne yazık ki, şu an için proje hakkında çok fazla bilgi sahibi değiliz. Gamefound, yatırımcılar ve oyun geliştiricileri arasında köprü görevi görecek yeni bir platform. Geliştiricilerin bu platformu seçmesi, projenin daha çok erken aşamalarında olduğunu gösteriyor. Geliştiriciler, oyunun yapım aşamasında olduğunu duyurmak dışında birkaç cümlelik açıklamalar da yaptı.

The Elder Scrolls V Skyrim masaüstü macera oyunu ne zaman çıkacak?

Daha öncesinde de dediğimiz gibi, şu an için oyunun çıkış tarihi belli değil. Çıkıp, çıkmayacağı da belli değil. Ancak, projeyi takip etmek isteyen oyuncular lansman öncesi tasarım güncellemeleri bölümüne kayıt olabilir. Daha kolay bir yol olarak da, haberlerimizi takip etmeye devam edebilir. Projeye dönecek olursak, yapımcıların verdiği ufak ipucunu paylaşalım. Modiphius Games, “Zaman içerisinde oyun ile ilgili çok sayıda tanıtım yapacağız. Tanıtımlardan sonra güncellemeler yayınlayacağız ve bu güncellemelerin de ayrıca tanıtımını yapacağız.” dedi.

Geliştirici ekip, oyunlarının Fallout masaüstü oyunundan da macera yönü ile ayrılacağını söyledi. Ufak bir bilgi verelim. Modiphius Games, Tamirel dünyasında geçen aksiyon, rol yapma, macera ve masasütü oyunu olan The Elder Scrolls Call of Arms’ın arkasındaki ekip. Aynı zamanda, Dishonored masaüstü rol yapma oyununun altında da isimleri var. Yani, bu tür ile ilgili tecrübelerinin olduğunu söyleyebiliriz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.