Menü
https://leadergamer.com.tr/humble-bundle-capcom-rising/
The Elder Scrolls V: Skyrim 13 Temmuz 2017 10:02

The Elder Scrolls V: Skyrim için ek paket büyüklüğünde bir mod geliyor

Yolda olan oyun modu için muhteşem görseller de yayımlandı.


The Elder Scrolls V: Skyrim, çıktığı günden bu yana bir türlü eskimemiş yapımlardan bir tanesi. Oyun başarılı olunca, oyuna hayran kalan oyuncular da bir şeyler yapmaya çalışıyor sürekli. Bu işlerden anlayan Arcky ve ekibi, ek paket büyüklüğünde olan Lordbound isimli bir mod hazırlıyor The Elder Scrolls V: Skyrim için. Ek paket büyüklüğündeki bu mod, 2017 yılının 4. çeyreğinde çıkış yapacak, fakat bir süre daha bekleyecek olmamıza değecek kalitede içerik ile bizlerle buluşacak.

The Elder Scrolls V: Skyrim

15 saatin üstünde yeni oyun içeriği, yolda olan modun en sevindirici yanı. Çizgisel ilerlemeyen bir hikaye, yepyeni silahlar, yepyeni zırhlar, yepyeni bir bölge, mod içerisinde karşılaşacağımız yeni içeriklerden sadece birkaçı. Geliştirici ekibin söylediğine göre, yakın bir zamanda modu beta aşamasında test edeceklermiş. Eğer Arcky ve ekibi modun henüz tamamlanmamış olduğunu düşünürse, modun çıkış tarihi 2018 yılına ertelenebilir.

Yolda olan Lordbound modu için görseller de yayımlandı, modun geliştirici ekibi tarafından. Haberimizin en alt kısmından yayımlanan görselleri inceleyebilirsiniz. Üzerinden bunca yıl geçmiş olmasına rağmen kalitesinden ödün vermeyen The Elder Scrolls V: Skyrim için hala içerikler çıkıyor olması gerçekten mutlu edici. Bakalım yolda olan Lordbound isimli ek paket büyüklüğündeki mod nasıl olmuş?

Tüm bunların haricinde, en iyi PS4 oyunları yazımıza, en iyi oyun televizyonları yazımıza, Steam deneyiminizi zenginleştirebilecek 8 yazılım yazımıza ve Minecraft Story Mode – Sezon 2 – Bölüm 1: Hero in Residence inceleme yazımıza göz atabilirsiniz. Son olarak, bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Alper Dalan Editör