Menü
https://leadergamer.com.tr/counter-strike-global-offensive-oyuncusu/
The Elder Scrolls V: Skyrim 3 Temmuz 2017 19:46

The Elder Scrolls V: Skyrim için yepyeni harika bir mod daha çıktı

Cyrodiil’in en kuzey kontluğu Bruma’yı ziyaret etmek istemez miydiniz?


The Elder Scrolls V: Skyrim‘in henüz zamanı geçmiş değil. Bethesda ekipleri tarafından üretilen en harika içeriğe sahip oyun olması, bir de bütün bu özelliklerin üstüne modlar tarafından genişletilebilir, desteklenebilir olması, bu oyunu bambaşka bir seviyeye taşıyor. Çıkışının üzerinden 6 yıl geçmiş olmasına rağmen, hala üretilmekte olan modlar ve içerikler bulunuyor. Bugünkü haberimizde bulunan mod ise, The Elder Scrolls V: Skyrim‘in sınırlarını aşmamıza aracılık ederek Bruma‘yı da oyuna ekleyen Beyond Skyrim – Bruma isimli bir mod.

The Elder Scrolls V Skyrim

Bu yeni mod aracılığıyla Skyrim‘in sınırlarından da öteye geçerek Cyrodiil‘in en kuzeyindeki kontluk olan Bruma‘yı ziyaret edebiliyoruz. Çok yakın bir zamanda çıkan mod ile, Oblivion olaylarından sonra oradaki halka ne olduğunu öğrenebilirsiniz. Ayleid harabeleri, Dragonborn ek paketi ile gelen haritadan çok daha büyük bir haritaya sahip olan dünya ve çok daha fazlası, yeni çıkan bu mod ile birlikte bizlerle.

Modu oynayabilmek için öncelikle bilgisayarınızda The Elder Scrolls V: Skyrim‘in yüklü olması gerekli. Sadece bu da değil, aynı zamanda resmi 3 ek pakete de sahip olmanız gerekiyor. Eğer bu ögelere sahipseniz, buradaki ve buradaki linklerde bulunan modlar da oyununuza eklenmiş olması gerekiyor. Bahsini ettiğimiz modun internet sayfasında belirtilen gereksinimleri tamamlamadan sonraki adımlara ilerlememenizi tavsiye ederiz.

Eğer her şey tamamsa, 2.4 GB boyutundaki modu Mod Organizer veya Nexus Mod Manager ile indirip yükleyebilirsiniz. Yalnız, dikkat etmeniz gereken bir konu var. Mod listenizde BSAssets.esm ve BSHeartland.esm‘nin göründüğüne, bu modların açık olduğuna emin olun. Ayrıca BSHeartland.esm’nin BSAssets.esm’den sonra listelendiğine emin olun. Artık rahat rahat modu deneyebilirsiniz. Bahsini ettiğimiz modun sayfasına ulaşmak için buraya tıklamanız yeterli. Elimizden geldiğince anlattık, fakat yine de sorularınız ve biraz İngilizce bilginiz varsa, modun sayfasında en sık sorulan sorular cevaplanmış.

Tüm bunların haricinde, En iyi Steam yaz indirimleri 2017 fırsatları yazımıza, Steam yaz indirimleri 2017 – 1 TL ile 20 TL arasındaki en iyi oyunlar yazımıza, Steam yaz indirimlerindeki en ucuz oyunlar yazımıza, En iyi PlayStation 4 oyunları yazımıza, En iyi Xbox One oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. Bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Alper Dalan Editör