Avatar
Yazar: Staff, Editör Yazım tarihi: 07.01.2017

Yoksa The Elder Scrolls Online'a Morrowind mi eklenecek?

Bethesda büyük ihtimalle Morrowind'i tekrardan yapmayacak ama bunun dışında olabilecek en güzel şeylerden biri oluyor. Vvardenfell, Morrowind haritasının en önemli yerlerinden birisi ve bu yer The Elder Scrolls Online harita dosyalarının içerisinde bulundu. Bu Reddit linkinden konuyla ilgili daha fazla bilgiye ve "FloorBelow" adlı kullanıcı tarafından bulunan resimlere ulaşabilirsiniz.

Şimdilik resmi bir açıklama olmasa da gördüklerimiz o kadar detaylı ki, sahte iseler birisi uğraşması gerekenden çok daha fazla uğraşmış demektir. Ayrıca Morrowind bu yılın ikinci çeyreğinde 15 yaşına girecek, yani bir genişleme paketi için mükemmel zamanlama. VVardenfell'i bilmeyenler için, The Elder Scrolls 3: Morrowind VVardenfell isimli adada geçiyordu. Asıl oyundan beri buraya en yakın olduğumuz zaman The Elder Scrolls 5: Skyrim'de Solstheim'e, yani Morrowind'deki bir diğer adaya gittiğimiz seferdi.

Ayrıca sizler için hazırladığımız PS4 Pro ve PS VR incelemelerimize göz atabilirsiniz. 2017’de çıkacak oyunlar listemize ise buradan ulaşabilirsiniz. VG247 Türkiye’yi Facebook, Twitter ve Youtube üzerinde takip etmeyi unutmayın!

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.