The Elder Scrolls Online – Homestead çıktı

The Elder Scrolls Online – Homestead çıktı

The Elder Scrolls evreninde kendi evinizi kurmaya var mısınız?

Bugün The Elder Scrolls Online yapıtının PC/Mac oyuncuları, 2017’nin ilk büyük ek paketi olan Homestead ek paketine kavuştular. Bu ücretsiz güncelleme, oyuncuların Tamriel’de daireler, evler, malikaneler ve hatta ada satın almalarını sağlıyor. Oyun içi Altın ile ve Crown Store yoluyla satın alınabilecek olan evleri; mobilyalar, dekorlar, kitaplar, variller ve daha fazlasının da aralarında bulunduğu 2000’den fazla dekoratif öğeyle zenginleştirebileceksiniz. Ek paketin Xbox One ve PlayStation 4 sürümleri ise 21 Şubat 2017 tarihinde piyasaya sürülecek.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Tonlarca ev var ve ilki ücretsiz!

The Elder Scrolls Online – Homestead, her biri oyunun 10 oynanabilir ırkından biri temel alınarak tasarlanmış yaklaşık 40 evle birlikte gelecek. Tamriel’de mülk sahibi olmak isteyenler öğreti görevini tamamlayarak ilk evlerine ücretsiz olarak sahip olabilecekler. Tanıtım görevi tamamlandıktan sonra oyuncular ev satın almaya devam edebilecek ve farklı büyüklükteki evleri hesaplarındaki tüm karakterler arasında paylaşabilecekler.

Kendi eviniz gibi!

Homestead’de bir ev sahibi olmak yalnızca ilk adım, evinizi dekore etmeden kendinizi gerçekten yuvanızda hissedemezsiniz. Oyuncular oyun içindeki Housing Editor’ü kullanarak 2000’den fazla eşya satın alıp yerleştirerek evlerini benzersiz hale getirebilecekler. Mobilyalar ve diğer dekor eşyaları oyun içi satıcılar ve Crown Store yoluyla satın alınabilecek, ama oyuncular kendi mobilyalarını da zanaat yeteneklerini kullanarak hazırlayabilecekler. Mevcut dekorlar arasında masalar, sandalyeler, sandıklar, yataklar, parmaklıklar, tezgahlar ve dekoratif eşya olarak da kitaplar, yiyecekler, variller, tablolar, aydınlatmalar, bitkiler, ağaçlar ve fazlası bulunuyor. Daha işlevsel bir şeyler mi arıyorsunuz? Oyuncular dövüş antrenmanı mankenleri, zanaat masaları ve asistanlar da yerleştirebilecekler.

The Elder Scrolls Online - Homestead çıktı

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.