The Elder Scrolls Anthology, oyuncunun hayatını kurtardı

The Elder Scrolls Anthology, oyuncunun hayatını kurtardı

Oyunlar da hayat kurtarabiliyormuş.

Oyunlar konusunda olumsuz haberler duymaya o kadar alıştık ki, oyun dünyasına uzak olan ve genelde şiddetli oyunları görenler, oyunları her zaman tehlikeli olarak gördü. Az da olsa oyunlar, bizleri olumlu yönden de etkileyebiliyor. Hatta biraz da şansınız varsa, hayatınızı kurtarabiliyor. Reddit kullanıcısı Rabbit Mix, bu durumu şanslı olarak yaşayanlardan. The Elder Scrolls Anthology seti, onun hayatını nereden geldiğini bilinmeyen bir kurşuna karşı korudu. Eğer kurşunu engelleyecek bir şey olmasaydı, olay facia ile sonuçlanabilirdi.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

The Elder Scrolls Anthology

Rabbit Mix isimli Reddit kullanıcısı, bilgisayarında Prey isimli oyunu oynarken bir anda yüksek bir ses ve ardından bir camın kırıldığını duydu. İlk başta, yakınlardaki bir ampulün patladığını düşünen kullanıcı, sol tarafında duran The Elder Scrolls Anthology setinden yükselen tozları fark etti. Dönüp baktığında ise setinin üzerinde bir delik vardı. Seti eline aldı ve aynı deliğin duvarda da olduğunu fark etti. Setin sayfalarında gezinirken, kurşunun The Elder Scrolls III: Morrowind’ın sayfasında olduğunu fark etti. Hemen polisi arayan genç, polis kurşunu araştırmak için aldıktan sonra, yaşadığı bu garip durumu ölümsüzleştirmek için fotoğraflar çekti.

Yaşanılan olayda The Elder Scrolls III: Bloodmoon diski, The Elder Scrolls III: Tribunal diski ve The Elder Scrolls III: Morrowind diski hayatını kaybetti. Böylesine büyük bir seti kaybetmiş olmak kullanıcıyı üzdü tabii. Kim olsa üzülür. Reddit üzerinden gelen yorumlarla beraber kullanıcı Bethesda ekibini, bu durumdan haberdar etti. Bethesda da, kullanıcıya aynı seti tekrar göndermeyi teklif etti. Tabii ki kullanıcı, bu güzel teklife hayır demedi. Sonuç olarak can sıkıcı bir şey kalmadı ortada. Son olarak, kurşunun nereden geldiği ya da ne amaçla geldiği henüz belli değil. Kullanıcı bu konuda araştırmaların devam ettiğini söyledi. Umarız, hikayenin diğer tarafında kurşunun çıkmasına sebep olan olay, ciddi bir şey değildir.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, E3 2017 sırasında görmek istediğimiz oyunlar yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve Call of Duty WW2 çıkış tarihi, sistem gereksinimleri ve bildiğimiz her şey yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.