The Elder Scrolls 6 resmi olarak duyuruldu

The Elder Scrolls 6 resmi olarak duyuruldu

Oyun hakkında neredeyse hiçbir bilgi verilmese de en azından gerçek olduğunu biliyoruz.

Bethesda’nın Fallout 76 ile etkileyici bir giriş yaptığı E3 2018 sunumu sırasında The Elder Scrolls 6 da resmi olarak duyuruldu. Yıllardır Elder Scrolls serisinin 5. oyunu olan Skyrim’i oynayan oyuncular, duyuru hiçbir bilgi içermese de şimdiden heyecanlandılar. Sunumunun kapanışını yapan Bethesda, oyun hakkında isminden başka hiçbir bilgi vermedi diyebiliriz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

The Elder Scrolls 6

Uzun zamandır beklenilen bir oyunun gerçekten heyecan oluşturup oluşturmadığını anlamanın yolları vardır. Bethesda YouTube sayfasını incelediğinizde ve hiçbir bilgi barındırmayan bir videonun binlerce beğeni aldığını gördüğünüzde bunu fark ediyorsunuz. Uzun zamandır beklediğimiz Elder Scrolls oyunu sonunda duyuruldu ve hakkında hiçbir şey bilmesek de oyun dünyasını mutlu etmek için yeterli oldu.

Dilerseniz hemen aşağıdan izleyebileceğiniz tanıtım videosunun gerçekten hiçbir şey içermediğini söylüyoruz. İnanmıyorsanız inceleyin, fakat durum böyle. Bethesda’nın bu projenin geliştirme aşamasında olduğunu duyurmak istediğini tahmin ediyoruz. Ne de olsa bir süredir İnternet üzerindeki platformlarda yeni The Elder Scrolls oyununun duyurulup duyurulmayacağı konuşuluyordu.

Bethesda, The Elder Scrolls 6’yı ne zaman sunacak?

Oyun duyurulduğuna göre, önümüzdeki dönemde yeni bilgiler ortaya çıkmaya başlayacaktır. Resmi veya söylenti statüsünde olabilecek bu bilgilerin bizlere ışık tutmasını bekliyoruz. Bethesda’nın ise E3 2019 sırasında The Elder Scrolls 6’yı, yani resmi adıyla The Elder Scrolls VI’ı duyurması bekleniyor. Henüz önümüzde bir yıl gibi bir süre olduğu için fazla şey söyleyemiyoruz ancak beklentiler bu şekilde.


The Elder Scrolls 6
   Haber 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.