Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 11.04.2021

theblackfist adındaki bir mod geliştiricisi tarafından yayımlanan The Elder Scrolls 5 Skyrim Special Edition modu sayesinde, Valenwood taraflarına gidebiliyoruz. Haberimize konu olan bu The Elder Scrolls 5 Skyrim Special Edition modunun boyutu sadece 2,6GB. Şu zamanda artık pek de büyük bir boyut gibi gelmiyor 2,6GB. Bu yeni mod sayesinde The Elder Scrolls 5 Skyrim Special Edition içerisinde yeni görevler ve Valenwood’un tamamını keşfetmek gibi güzellikler ekleniyor.

The Elder Scrolls 5 Skyrim Special Edition Valenwood modunda ne yapıyoruz?

Oyuncular bu Valenwood modunda Imperal tarafıyla işbirliği yaparak şehir şehir tekrar ele geçiriyor. Yerli Bosmer ve Khajiit halkı da bu davada oyunculara yardımcı oluyor. Bu modu kullanabilmek için The Elder Scrolls 5 Skyrim Special Edition 1.5.73 sürümüne ve bütün ek paketlere sahip olmanız gerekmekte. Siz de modu indirmek istiyorsanız, buraya tıklayarak ulaşabileceğiniz mod sayfasını kullanabilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.