Tom Clancy’s The Division, bu hafta sonu için oynaması ücretsiz oldu

Tom Clancy’s The Division, bu hafta sonu için oynaması ücretsiz oldu

Üstelik bu etkinlik bütün platformlar için geçerli.

Şirketler belirli kampanyalarla oyuncuları kendilerine çekmeye çalışırken, aynı zamanda oyunlarını da tanıtıyorlar. Bunun en güzel örneği olarak oyunların bir hafta sonu için, oynaması ücretsiz hale gelmesini verebiliriz. Daha önce Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege‘i pek çok kez oynaması ücretsiz yapan Ubisoft, gözünü başka bir oyununa çevirdi. Bu hafta sonuna özel olarak PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarında ücretsiz olarak Tom Clancy’s The Division oynayabileceksiniz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

The Division

Oyunun geliştiricisi olan Massive Entertainment‘tan yapılan açıklamaya göre, bugünden itibaren oyun sınırlı bir süre için oynaması ücretsiz olacak. Bu sınırlı süre de önümüzdeki hafta sonu olarak belirtilmiş. Yeni güncellemelerle ve büyük içerik paketleriyle çıkışında oyunculara yaşattığı hayal kırıklığını telafi eden Tom Clancy’s The Division, yeni gönüller fethetmeye geliyor. Hafta sonu boyunca yaptığınız her şey kayıt altında tutulacak ve oyunu satın aldığınız takdirde, kaldığınız yerden devam edebileceksiniz.

Etkinlik PC platformu için 4 Mayıs 2017 – 7 Mayıs 2017 tarihleri arasında, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için ise 4 Mayıs 2017 – 8 Mayıs 2017 tarihleri arasında sürecek. Eğer oyunu beğenirseniz, etkinlik boyunca sürecek olan %60 indirim imkanından da faydalanabilirsiniz. Ayrıca daha önce oyunun deneme sürümünü oynadıysanız, bu hafta sonu boyunca seviye sınırlaması olmadan devam edebilirsiniz. Etkinliğin saatleri bulunduğunuz bölgeye göre olacağından, aşağıdaki görsele bakmanızda da fayda var.

The Division

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, Call of Duty: WWII Ön İnceleme yazımıza, Outlast 2 inceleme yazımıza ve Call of Duty WW2 çıkış tarihi, sistem gereksinimleri ve bildiğimiz her şey yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.