Tom Clancy’s The Division, 20 milyon oyuncuya ulaştı

Tom Clancy’s The Division, 20 milyon oyuncuya ulaştı

Büyük bir başarı.

8 Mart 2016 tarihinde çıkışını gerçekleştirmiş olan Tom Clancy’s The Division, neredeyse 2. yaşını kutlayacak. Ubisoft, aslında kutlamalara biraz erken başlamak istedi çünkü oyun, yapılan açıklamalara göre 20 milyon oyuncu sayısını geçti. Hem oyunun ikinci yaşını, hem de bu başarısını kutlamak adına Ubisoft, oyun içerisinde 1 ay sürecek olan etkinlikler planladı. Bu etkinlikler arasında hem Global Events bulunmakta, hem de oyun içi etkinlikler bulunmakta. Bu yüzden, eğer bir Tom Clancy’s The Division oyuncusu iseniz, sahaya geri dönmeniz gerekiyor. Hem de acilen!

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

The Division

Tüm bunların haricinde Ubisoft, yeni istatistikler de paylaştı oyunları adına. Bu istatistikleri sizler de hemen yukarıdan görebiliyorsunuz ama bizler de küçük bir özet geçelim. İstatistiklere göre Tom Clancy’s The Division oyuncuları, son 3 aydır ortalama 3 saat günlük bu oyunu oynamakta. Ayrıca oyun içerisindeki bölgelerden olan Underground tam 160 milyon kez ziyaret edildi ve 69 milyon kez temizlendi. Temizlikten kastımız tabii ki öldürülen NPC ile alakalı. İstatistiklere göre 66 milyar NPC öldürüldü oyun açıldığından beri. Eğer NPC öldürmekten sıkıldıysanız bir de Dark Zone var. İstatistiklere göre her saatte 161 bin oyuncu, Dark Zone içerisinde ölüyor.

Daha da etkileyici bir başarıdan bahsedelim mi? Ubisoft istatistiklerine göre bir PlayStation 4 oyuncusu, Resistance içerisinde 7768 düşman dalgasını bitirmiş. Bu da ortalama 100 gün sürüyor. Gerçekten çılgın bir istatistik bu ve o PlayStation 4 oyuncusunu bulup, tebrik etmek istiyoruz. Son olarak, Tom Clancy’s The Division hakkındaki yorumlarınızı da mutlaka bekliyor olacağız. Anlaşılan Ubisoft, güncellemeler ile bu oyunu bayağı bir düzeltmiş.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.