The Division 2, tanıtım videosu ile birlikte E3 2018 sırasında sunuldu

The Division 2, tanıtım videosu ile birlikte E3 2018 sırasında sunuldu

Tom Clancy's The Division 2, oynanış ve sinematik tanıtım videoları ile karşınızda.

İlk olarak bir yatırımcı konferansında duyurulan The Division 2, tanıtım videosu ile E3 2018 sırasında karşımıza çıktı. Sinematik giriş yapan tanıtım amaçlı videonun üzerine gösterilen oynanış videosu ise, Ubisoft’un neler sunacağını bizlere iletmiş oldu. Her iki videonun da birleşimi ile birlikte, yeni The Division oyununun bambaşka bir mekanda geçeceği de ortaya çıkmış oldu.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Geçtiğimiz oyunda New York şehrinin pek çok semtinde dolaşmış ve rakiplerimizi avlamıştık. Amerika’nın gelişmiş yapısını temsil eden bu şehir yeni oyun ile birlikte bizden uzaklaşıyor. Ülkenin başkenti olan ve pek çok savunma ile korunan Washington, yeni durağımız olacak. Tanıtım videosunda, tüm güvenlik sistemlerinin bir virüs karşısında etkisiz kaldığı ve ortalığa kaosun hakim olduğu belirtiliyor.

Oynanış unsurları pek de değişmiş gibi görünmese de, grafiklerin hala etkileyici olduğunu söyleyebiliriz. Snowdrop motorundan gücünü alacak olan The Division 2, ilk oyunda olduğu gibi detaylı mermi etkileri sunacak gibi görünüyor. Haritanın tamamen değişecek olması ve oyun sonu içeriklerinin güncellenecek olması da Ubisoft’un elini güçlü tutan unsurlar olarak değerlendirilebilir. Dilerseniz hemen aşağıdan oyunun tanıtım videosunu izleyebilirsiniz.

The Division 2’nin E3 2018’deki tanıtım videosu neler anlatıyor?

Oyunun farklı bir şehirde geçeceğini öğrendiğimiz bu videolar, aynı zamanda ilk oyun ile ikincisinin bağlantılı olabileceğini gösteriyor. Bir virüsten ve kaostan bahsediliyor olması, Division ajanlarının bulunduğu evreni birleştiriyor olabilir. Ubisoft’un bu şekilde sürerlilik sahibi bir oluşuma doğru ilerlemesi oyuncuların bağ kurmasını da kolay hale getirecektir. Ubisoft sunumu sırasında daha fazla bilginin ortaya çıkmasını bekliyoruz.


Tom Clancy's The Division 2
Tom Clancy's The Division 2 Warlords of New York inceleme    Haber  |  Xbox 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.