The Division 2, senaryo ve ücretsiz ek paketler bulunduracak

The Division 2, senaryo ve ücretsiz ek paketler bulunduracak

Oyun sonu içerikleri konusunda hiçbir sıkıntı çekmeyeceğiz gibi görünüyor.

Ubisoft, E3 2018 sunumu sırasında The Division 2 ile senaryo modu ve ücretsiz ek paketler sunulacağını duyurdu. Oyunun ilerleyişinde senaryonun oldukça büyük bir etkisi olacak olması, bizleri oyuncu sınıflarına ve farklı etkinliklere de götürecek. Üstelik tüm bunların yanı sıra oyunun ilk yılında çıkış yapacak üç ek paketin ücretsiz olması da oyuncuları mutlu edecektir.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ubisoft tarafından yapılan açıklamaya göre seçimlerinizin oldukça önemli olduğu senaryo, ilerleyişe katkıda bulunacak. Görevleri alarak ve tamamlayarak kaydettiğiniz ilerlemeler sonucunda yeni yetenekler ve silahlar açabileceksiniz. PvP özellikleri ile öne çıkan bir oyunun senaryoya bu denli önem verecek olması, hikaye seven oyuncuların ilgisini çekecektir. Üstelik The Division’ın nitelikli bir arka plan senaryosuna sahip olduğunu da biliyoruz.

Bunların yanı sıra, The Division 2 ek paketlerinin ücretsiz olacağının duyurulmasının Ubisoft sunumuna damga vurduğunu söyleyebiliriz. Oyuncu kitlesinin bölünmemesini sağlayacak olan bu hareket, geliştiricilerin işini de kolaylaştıracaktır. İlk oyunun oldukça büyük sıkıntı yaşadığı içerikler konusu, Ubisoft tarafından detaylıca ele alınmış gibi görünüyor. Oyunun ilk yılında üç büyük güncelleme sunulacak olması, oyunu canlı tutmaya yetecektir.

The Division 2, senaryo dışında yeni bir unsur sunacak mı?

Destiny ile oyuncuların aşina olmaya başladığı “Raid” modu The Division 2 ile birlikte oyunculara sunulacak. Sekiz oyuncunun bir araya gelerek zorlu düşmanlar ile mücadele ettiği bu mod, farklı bir oyun sonu deneyimi sunacak. İlk oyunun oyun sonu içerikleri açısından oldukça büyük bir sıkıntı yaşaması oyuncu sayısının düşmesine sebep olmuştu. The Division 2, 2019 yılında çıkışını gerçekleştirecek.


Tom Clancy's The Division 2
Tom Clancy's The Division 2 Warlords of New York inceleme    Haber 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.