The Division 2 ilk gün güncellemeleri can yakıyor

The Division 2 ilk gün güncellemeleri can yakıyor

Fiziksel bir kopya ile Xbox One ile PS4 platformlarında oynamak isteyenler, dikkat.

Ubisoft’un ellerinden merakla beklemekte olduğumuz Tom Clancy’s The Division 2, bildiğiniz üzere 15 Mart 2019 tarihinde sevenleri ile buluşacak. Tom Clancy’s The Division 2 çıkmasına çıkacak fakat oyunun ilk gün güncellemeleri de can yakacak gibi görünüyor. Tabii, bu oyunun fiziksel bir kopyasına sahip olan PS4 ve Xbox One kullanıcıları için geçerli olan bir durum. Özellikle, fiziksel Tom Clancy’s The Division 2 kopyası bulunan PS4 oyuncularının biraz canı yanacak. Zira, karşılarında 90GB gibi devasa büyüklükte bir güncelleme bulunuyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Tom Clancy’s The Division 2 PS4 için 90GB güncelleme gelecek

Ubisoft ekibinin resmi destek sayfasında verilen bilgilere göre, Tom Clancy’s The Division 2 PS4 sürümünün fiziksel kopyasına sahip oyuncuları 88-92GB civarında bir güncelleme bekliyor. Oyunun HDD yüklemesinin 88-92GB civarında olacağının altı çizildi. Yani, oyunun fiziksel kopyasına sahip olsanız bile resmen sıfırdan indiriyormuşsunuz gibi olacak. Açıklamada, “Eğer oyunun fiziksel bir kopyasını satın aldıysanız, yüklemeye CD’den başlayın.” ve ardından da, “Çevrim içi olduğunuzu ele alırsak, konsolunuz, siz oyunu yüklerken aynı anda Title Update 1 de indirecek.” şeklinde bir ibare yer aldı.

Xbox One platformunda, sahip oldukları fiziksel kopya ile oynayacak oyuncular ise 48-52GB arası boyutta bir güncelleme ile karşılaşacak. Tom Clancy’s The Division 2 PS4 sürümü oyunu baştan aşağı tekrar indirme gereksinimine neden sahip, bilemiyoruz fakat gereksiz bir şey değildir muhtemelen. Yine de, bu kadar büyük olması da pek normal değil. Ayrıca, oyunun Xbox One sürümündeki 50GB civarı güncellemenin de pek bir normal yanı yok zaten.


Tom Clancy's The Division 2
Tom Clancy's The Division 2 Warlords of New York inceleme    Haber  |  Öne Çıkanlar 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.