Tom Clancy’s The Division 2 resmi olarak duyuruldu

Tom Clancy’s The Division 2 resmi olarak duyuruldu

Fakat oyun hakkında şimdilik çok fazla şey bilinmiyor.

Ubisoft ekibi, yaptığı yeni bir açıklama ile birlikte uzun zamandır beklenen Tom Clancy’s The Division 2 oyununu duyurdu.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Duyurunun detaylarına göre oyun yine Massive Entertainment tarafından, Snowdrop Engine ile geliştiriliyor. Tabii bu oyun için Snowdrop Engine de biraz daha iyileştirildi. Tüm bunların haricinde, oyunun yine daha kaliteli olabilmesi adına Massive Entertainment ekibine Ubisoft Annecy, Redstorm, Reflections, Ubisoft Bucharest ve Ubisoft Shanghai stüdyoları da yardım ediyor. Yani, bu projenin dev gibi bir şey olduğunu söyleyebiliriz.

The Division 2

Peki, oyun hakkında ne biliyoruz? Ne yazık ki hiçbir şey. Oyunun tam olarak ne zaman çıkacağını bilmiyoruz, hangi platformlar için çıkacağını bilmiyoruz, karakterlerini, senaryosunu, hiçbir şeyi bilmiyoruz. Ubisoft ekibinin açıklamalarına göre bu oyun hakkındaki ilk bilgileri E3 2018 sırasında göreceğiz. E3 2018 etkinliği ise 12 Haziran 2018 ile 14 Haziran 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilen, Amerika Birleşik Devletleri bölgesinin en popüler video oyunu etkinliği.

The Division 2 çıkmadan, ilk oyuna da güncellemeler gelecek.

Ubisoft tabii ki Tom Clancy’s The Division 2 çıkana kadar serinin ilk oyununu güncel tutmaya devam edecek. Açıklanan yeni bilgilere göre Mayıs 2018 sonrasında da, Eylül 2018’e kadar düzenli olarak oyuna güncellemeler gelmeye devam edecek. Şimdilik takma adları Strawberry ve Parsnip olan iki büyük güncelleme de bu planların arasında. Söylenene göre Strawberry, oyunda halihazırda bulunan 2 görevin Legendary seviyesini oyuna ekleyecek. Parsnip de aynısını yapacak. Ayrıca Strawberry güncellemesi ile oyunun Xbox One X sürümü için HDR ve 4K desteği de gelecek.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Haziran 2018 içerisinde yayımlanacak Parsnip güncellemesi ise Tom Clancy’s The Division 2 içerisinde içerik açabileceğiniz bazı oyun içi etkinlikleri oyuna ekleyecek. Oyuncular, bu etkinlikte yer alarak, yeni oyunda kullanılabilecek olan ögeleri açabilecekler. Tabii bunların ne olduğunu şimdilik bilemiyoruz.


Tom Clancy's The Division 2
Tom Clancy's The Division 2 Warlords of New York inceleme    Haber 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.