Avatar
Yazar: Staff, Editör Yazım tarihi: 07.02.2019

Oyunların beta testlerinin sorunlarla dolu olduğunu görmek garip değil, sonuçta bunun için varlar. Tom Clancy's The Division 2 beta testinde ise farklı bir durum var gibi görünüyor. Ubisoft, oyunculara eğer oyunlarının çökmesini istemiyorlarsa her iki veya üç saatte bir yeniden başlatmaları gerektiğini aktardı.

Her ne kadar oyun içinde hatalar ile sık sık karşılaşacak olsanız da geliştiricilerin de farkında olduğu iki büyük hata bulunuyor. Bunların ilki, oyunun uzun bir süre oynanması sonucunda bir anda çökmesine sebep oluyor. Geliştiriciler, oyunculara bu sorunu yaşamamalarını sağlayacak bir tavsiye sunmuşlar. Bu tavsiyeye göre, oyunu her iki veya üç saatte bir yeniden başlatmanız sorunun çözülmesi için yeterli oluyor.

The Division 2 beta testi sırasında karşılaşabileceğiniz bir diğer büyük sorun ise oyunun açılışta çökmesine sebep oluyor. Eğer oyunu çalıştırmadıysanız ve oyundaki bir arkadaşınızın gönderdiği daveti kabul ettiyseniz, oyununuz daha açılmadan çöküyor. Geliştiriciler, bu sorunun önüne geçmek için ise önce oyunu çalıştırıp daha sonra daveti kabul etmeyi öneriyor.

Bunun bir "özel beta" testi olduğunu unutmayın.

Oyunun bugün başlayacak olan beta testi, 10 Şubat Pazar gününe kadar sürecek. Beta testine yalnızca oyunu ön sipariş ile satın alan oyuncuların katılabildiğini hatırlatalım. Dilerseniz hemen yukarıdan oyunun tanıtım videosunu izleyebilir ve satın alıp almamak hakkındaki düşüncelerinizi tazeleyebilirsiniz. Tom Clancy's The Division 2 Xbox One, PlayStation 4 ve PC platformları için çıkışını gerçekleştirecek.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.