Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Staff, Editör Yazım tarihi: 25.06.2020

Epic Games üzerinde ücretsiz oynanan PvP ve PvE oyunu olan The Cycle, son dönemlerde oldukça popüler olmuş durumda. Bu yazımızda sizler için The Cycle sistem gereksinimleri ve kaç gb olduğunu açıkladık, minimum ve önerilen sistem gereksinimlerini aşağıda bulabilirsiniz.

The Cycle Sistem Gereksinimleri – Kaç GB ?

Oyunun sistem gereksinimleri aşağıda sizlerle paylaştık, sistem gereksinimlerine baktığımızda bu dönemde ortalama bir bilgisayarla rahatlıkla orta derecede oynayabilirsiniz, hatta yüksek ayarları da zorlayabilirsiniz fakat bilgisayarı zorlamaya gerek yok.

Minimum Sistem Gerekesinimleri

İşletim Sistemi : Windows 7/ 8/ 10 64- Bit

İşlemci : Intel Core i5-2540M 2.60 GHz veya AMD Phenom II X4 960T

Grafik Kartı : NVIDIA GeForce GTX 760 veya AMD Radeon R7 260X

Bellek : 6 GB RAM

HDD : 25 GB

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi : Windows 10

İşlemci : Intel Core i7-860 2.80 GHz veya AMD FX-870K Quad Core

Grafik Kartı : NVIDIA GeForce GTX 1060 veya AMD Radeon RX 580

Bellek : 8 GB RAM

HDD : 25 GB

The Cycle

The Cycle, Yager Development tarafından geliştirilen ve yayınlanan 2019 birinci şahıs nişancı video oyunudur. Yager, bu oyunu “rekabetçi bir macera oyunu” olarak adlandırır ve oyuncuyu çevreye karşı ve oyuncuya karşı oyuncu kombinasyonu olan çapraz tür “PvEvP” ile etiketler.

Sistem Gereksinimi Nedir?

Sistem gereksinimi, bir yazılım veya oyunun sisteminiz üzerinde çalışabilmesi için gerekli olan yazılım ve donanım ihtiyaçlarıdır. Tüm programlar veya uygulamalar işletim sistemleri de dahil olmak üzere çalışabilmek için bazı yazılımsal ve donanımsal ihtiyaçlara gerek duyarlar. Sistem gereksinimleri paket halinde satılan ürünlerin arka etiketinde belirtilirken ürünün sanal olması durumunda üreticinin sayfasında veya indirme sayfasında belirtilebilir.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.