Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Kaan GEZER, Editör Yazım tarihi: 16.03.2018

Ubisoft ekibi sonunda The Crew 2 oyununun yeni çıkış tarihini oyunculara sundu. Bu çıkış tarihi, oyun için yayımlanan 2 farklı oynanış videosu ile geldi tabii. Yapılan açıklamalara göre bu oyun; PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için 29 Haziran 2018 tarihinde çıkışını gerçekleştirecek. Eğer dilerseniz oyunun yeni çıkış tarihinin gösterildiği iki yeni videoya da haberimizin devamından göz atabilirsiniz. Yine de, bundan önce videolardan bir tanesinden daha detaylı bir şekilde bahsetmek istiyoruz. Çünkü bu videolardan bir tanesinde lisanslı Harley-Davidson motosikletleri gösteriliyor.

The Crew 2

The Crew 2 ile Harley-Davidson da geliyor.

Ubisoft ekibi zaten daha önce, oyunun içerisinde lisanslı Harley-Davidson motosikletlerinin bulunacağını açıklamıştı. Yeni videoda ise The Iron 883 modelleri görünmekte. Ubisoft tarafından yapılan açıklamalara göre oyuncular, The Crew 2 içerisinde bu popüler motosikletleri deneyimleyebilecek. Oyuncular bu motosikletleri deneyimlemek ile kalmayacak, resmi ve lisanslı Harley-Davidson parçaları eşliğinde modifiye de edebilecek. Eğer lisanslı modifiye parçalarından sıkılırsanız, oyunun kendi parçalarını da kullanacaksınız. Yani, ürünler lisanslı diye herhangi bir kısıtlama bulunmuyor.

Hemen yukarıdan izleyebileceğiniz oynanış videosu, bahsettiğimiz lisanslı motosikletlere ait. Hemen aşağıdan izleyebileceğiniz video ise Ubisoft tarafından yayımlanmış olan resmi çıkış tarihi duyurusu videosu. Peki sizler Ubisoft tarafından geliştirilen bu video oyununu satın almayı düşünüyor musunuz? Serinin ilk oyunu ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarabilmişti bu ekip. Bakarsınız ikinci oyun ile de benzer bir durum yaşanır.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.