Canlı LeadergamerTV Sea of Thieves oynuyoruz

The Crew 2, PC sürümünden yeni bir video ile karşımızda

The Crew 2, PC sürümünden yeni bir video ile karşımızda

Oyun tek kelimeyle mükemmel görünüyor.

Ubisoft’un açık dünya oyunlarını tasarlamakta ne kadar tecrübeli olduğunu hepimiz biliyoruz. Gerek aktiviteler gerek ise açık dünya grafikleri olsun, stüdyonun oldukça başarılı işleri bulunuyor. Açık dünya açık oyunu The Crew 2, PC sürümünden gelen yeni bir video ile bizleri bir kere daha büyülemeyi başardı. İstediğiniz yerde, istediğiniz yarışı yapabileceğiniz bu oyun grafikleriyle de etkiliyor.

The Crew 2

Oyunun en büyük destekçilerinden birisi olan NVIDIA tarafından paylaşılan yeni bir oynanış videosu, bizlere bir dünyanın kapısını aralıyor. Oyunda, buna izin verilen yarışlarda istediğimiz anda aracımızı değiştirebiliyoruz. Aracımızı değiştirebiliyoruz derken, marka veya model olarak değil tabii ki. Bir hava taşıtı, kara taşıtı ve deniz taşıtı arasında isteğimiz doğrultusunda geçiş yapabiliyoruz. Bu, oyunun oldukça dinamik bir hal almasını sağlıyor. Dilerseniz oynanış videosunu izleyerek bu özelliğe tanıklık edebilirsiniz.

Videodaki grafiklerin tek kelimeyle büyüleyici olduğunu söyleyelim. “Downgrade” konusunda oldukça kötü bir üne sahip olan Ubisoft, umarız bu oyunda da bizleri hayal kırıklığına uğratmaz. En azından şimdilik, Forza Horizon 3’e güçlü bir rakip geliyor gibi görünüyor. Oyunun E3 2017 PC sürümünden alınan oynanış videosunu hemen aşağıdan izleyebilirsiniz. The Crew 2; PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları için çıkışını gerçekleştirmeye hazırlanıyor.

Tüm bunların haricinde, Sony sunumu sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza, Ubisoft sunumu sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza, Bethesda sunumu sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza, Microsoft sunumu sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza, EA Play 2017 sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza göz atabilirsiniz. Bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın