Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 22.08.2018

Bir süre önce çıkışını gerçekleştirmiş olan The Crew 2'yu fazlasıyla beğenmiştik bildiğiniz üzere. Zaten neden beğendiğimizi de, The Crew 2 inceleme yazımızda sizlerle paylaşmıştık. Eğer hala göz gezdirmediyseniz, bir an evvel göz gezdirmek için buraya tıklayabilirsiniz. Ubisoft ekibi, şimdi de The Crew 2 ücretsiz içerik paketi duyurusu yaptı. Hemen aşağıda sizlerle paylaşmış olduğumuz The Crew 2 ücretsiz içerik paketinin fragmanı ile birlikte ek paketin hem adı, hem de çıkış tarihi açıklandı.

Ubisoft tarafından yayımlanan The Crew 2 ücretsiz içerik paketi fragmanında, bizlere yeni Gator Rush tanıtılıyor. Sadece gösterilmekle kalmıyor, aynı zamanda oynanış olarak nasıl bir yapıya sahip olduğu da video içerisinde bulunuyor. Eğer yukarıdaki videodan sonra yavaş yavaş heyecanlanmaya başladıysanız, 26 Eylül 2018 tarihini beklemeniz gerekmekte. Bu haberimize konuk olan Gator Rush isimli The Crew 2 ücretsiz içerik paketinin, ücretsiz içeriklerin ilki olduğunu belirtmemizde de fayda var. Yani, ilerleyen zaman içerisinde başka The Crew 2 ücretsiz içerik paketleri de göreceğiz.

Ayrıca, Gator Rush isimli The Crew 2 ücretsiz içerik paketi ile gelen birtakım yeni özellikler de bulunuyor. Öncelikle, videoda da görebileceğiniz hovercraft oyuna ekleniyor. Bununla birlikte, oyuncuların satın alabileceği 5 yeni araç oyun içerisine ekleniyor. Dahası, Ubisoft ekibi var olan etkinliklere yenilerini de ekleyecek. Sadece bununla da kalmayacak, yeni bir nadirlik seviyesi ile de oyun içerisinde karşılaşacağız. Son olarak, bir de yeni zorluk modunun bizleri bekleyeceğini belirtebiliriz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.