Yeni The Crew 2 oynanış videoları, dönüşüm mekaniğini tanıtıyor

Yeni The Crew 2 oynanış videoları, dönüşüm mekaniğini tanıtıyor

Kullandığınız uçağı arabaya dönüştürebilmek, her gün elinize geçen bir imkan değil.

Çıkış tarihine oldukça az bir süre kalan The Crew 2, paylaşılan yeni oynanış videolarında sahip olduğu mekanikleri sergiliyor. Oyun içinden toplamda 13 dakikalık görüntüyü bizlere sunan iki farklı oynanış videosu, yarış oyunu kavramını sorgulamamıza da neden oluyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

The Crew 2

The Crew 2, uçağınızı bir arabaya dönüştürmenizi sağlıyor.

IGN tarafından paylaşılan oynanış videoları, The Crew 2 oynarken sık sık tanık olacağınız anlar ile önceden tanışmanızı sağlıyor. Jet ski sürdüğünüz sırada bir anda arabaya geçiş yapabilmek veya uçağınızı bir tekneye dönüştürmek her gün yapabileceğiniz aktiviteler değil. Hemen aşağıda izleyebileceğiniz oynanış videosunda, bir uçağın anında arabaya dönüştüğünü görüyorsunuz.

Tüm bu yenilikleri görmek için çıkış tarihine kadar beklemek zorunda değilsiniz. Oyunun çıkışından önce PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarında düzenlenecek olan beta testlerine katılarak dönüşüm özelliklerini gözlemleyebilirsiniz. Beta testleri ile ilgili detaylı bilgiler, Mayıs ayında ortaya çıkmaya başlayacaktır.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Oyundaki yarışların akıl almaz derecede dinamik bir hal almasını sağlayacak olan dönüşümler, Ubisoft’un en büyük kozu olarak görünüyor. Büyük bir açık dünyaya sahip olacak oyunun araç çeşitliliği bir hayli yüksek. Arabalar, motorlar, tekneler ve uçaklar arasından seçiminizi yaparak tam anlamıyla sınırların dışına çıkabiliyorsunuz.

The Crew 2, 29 Haziran 2018 tarihinde PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları için dünya çapında çıkışını gerçekleştirecek. Eğer oyunu şimdiden satın almak istiyorsanız, ön sipariş seçenekleri arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Deluxe, Gold ve Motor Edition olmak üzere üç farklı ön sipariş seçeneği bulunduran oyunun, önceden satın alanlara özel içerikleri de bulunuyor.


The Crew 2  Satın al
The Crew 2 inceleme    Haber 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.