Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Kaan GEZER, Editör Yazım tarihi: 16.03.2018

Güncelleme (16.03.2018)

Ubisoft ekibi, The Crew 2 için resmi çıkış tarihini sonunda açıkladı. Ekibin yaptığı duyuruya göre bu oyun; PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için 29 Haziran 2018 tarihinde piyasaya sürülecek.

Orijinal Haber

Ubisoft ve Ivory Tower ekipleri tarafından geliştirilen ve yine Ubisoft tarafından yayıncılığı üstlenilecek olan The Crew 2, çıkışını PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için gerçekleştirecek. Ubisoft tarafından gelen en son resmi açıklamalara göre oyunun çıkış tarihi de 2018 senesinin ya üçüncü çeyreğinde, ya da dördündü çeyreğinde olacak. Yani bu oyunun çıkış tarihi, 2018 senesinin ikinci yarısında bulunmakta.

Normalde 2018 senesinin ilk yarısı için planlanan The Crew 2, daha fazla geliştirme süresine ihtiyaç duyulduğu için ertelenmişti ve içeriği oluşturduğumuz şu sıralarda da oyun için net bir çıkış tarihi bulunmamakta. Ubisoft ekibi, 2018 senesinin ikinci yarısı hakkında ısrarlı görünüyor. Çıkış tarihi bir yana, oyunun ülkemizdeki fiyatı da net olarak bilinmiyor. Daha doğrusu konsol fiyatları net olarak bilinmiyor. Eğer Steam platformunu kontrol ederseniz, oyunun PC sürümünün 210 TL fiyat etiketine satıldığını görebilirsiniz. Oyun, ülkemizdeki PlayStation Store veya Xbox Store üzerindeki bölümlerde şu an satışta olmadığı için, konsol fiyatı hakkında bir şey diyemiyoruz.

The Crew 2 yapıtının Steam fiyatı üzerinden gidecek olursak da, pek şaşırmadık. Tabii bu oyunun standart sürümünün fiyatı. Bir de Deluxe Edition ve Gold Edition bulunmakta. Oyunun bu sürümlerinin fiyatı da 240 TL ve 300 TL olarak ayarlanmış durumda. Oyunun Steam sayfasına göre eğer şu an bu yapıt için ön sipariş verirseniz, Harley Davidson Iron 883TM 2017 ve Mercedes-AMG C 63 Touring Car 2016 araçlarının da sahibi olabiliyorsunuz. Oyunun Deluxe Edition ve Gold Edition sürümleri tabii ki daha zengin bir içeriğe sahip.

The Crew 2 ne zaman çıkacak?

“Devrim yaratan The Crew 2’nin bu en yeni sürümünde, bugüne dek yaratılmış en muhteşem açık dünyalardan birinde Amerikan motorcu ruhunun heyecanını ta içinde hissedeceksin. Motornation’a hoşgeldin! Amerikanın dört yanında motor sporlarını deneyimlemek için yaratılmış bu devasa, çeşitli, aksiyon yüklü muhteşem oyun alanı seni bekliyor!

Bir kıyıdan diğerine, sokak yarışçıları, profesyoneller, off road kaşifleri, ve serbest sürüşçüler her türlü disiplende kozlarını paylaşmak üzere bir araya geliyor. Yüksek oktanlı yarışlarda onlara meydan oku, namını yürüt, dünyayla paylaş! The Crew 2 yeteneklerini gösterme ve çok yönlü ustalığını geliştirerek motor sporları şampiyonu olma imkanı sunuyor.”

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.