The Crew 2 için Motorsports araç serisinin ilk üyesi tanıtıldı

The Crew 2 için Motorsports araç serisinin ilk üyesi tanıtıldı

Fransızlar, önceliği Fransız arabalarından yana kullanıyor.

Kara, hava ve deniz taşıtlarının kullanılacağı, haritasının Amerika Birleşik Devletleri’nin tamamından örnekler sunacağı açıklanan The Crew 2 için yeni bir video yayımlandı. Oyunun temelde arcade yarış oyunu olmasına rağmen böylesine geniş bir araç çeşitliliğinin sunulması ilgiyle karşılaşırken, kara araçlarının da kendi arasında sınıflandırılacağı bilgisine sahiptik. Daha öncesinde motosiklet kategorisinden Harley-Davidson ile olan ortaklığa dair bir video gösterilmişti. Şimdiyse, kara araçlarının Motorsports kategorisinin ilk üyesiyle tanışıyoruz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

The Crew 2 için Motorsports araç serisinin ilk üyesi tanıtıldı

The Crew 2, Motorsports araç serisi ve diğerleriyle ilgi çekmeye hazırlanıyor.

Fransızların Motorsports kategorisindeki önceliği yine kendi ülkelerine ayırdığını görüyoruz ama oyunun çıkışına kadar bu çeşitliliğin artacağını da tahmin ediyoruz. The Crew 2 oyununun Motorsports serisinin ilk ortaklığı olarak Renault Sport Megane R.S. 2018 tanıtımını görüyoruz. İçeriğimizin en alt kısmından izleyeceğini video ile aracın dinamikleri de gözler önüne seriliyor. Sakin ve sıradan bir günde, şehir içinde karşılaşan iki Renault Sport Megane R.S. 2018, kırmızı ışıkta yan yana denk geliyorlar ve birden hiddetleniyorlar. Dar sokaklarda başlayan sarı ve turuncu renklerdeki iki Renault Sport Megane R.S. 2018 mücadelesi, şehrin geniş bölümlerine doğru ortalığı birbirine katarak devam ediyor.

Yukarı kısımda belirttiğimiz üzere; çıkış tarihinin açıklamasıyla birlikte, oyunda bulunan motosiklet modellerinden Harley-Davidson Iron 883 modeli için benzeri bir video yayımlanmıştı. Önceki süreçlerde de araç çeşitliliğini gördüğümüz, oyunu diğerlerinden ayıran en büyük özelliklerden olan, hızlı ortam geçiş kavramlarının üzerine gidilmişti. Yani otomobil sürerken aniden uçağa dönüşmek veya deniz taşıtlarına geçişe odaklanılıyordu. Ubisoft, oyunun çıkış tarihi yaklaştıkça markaları, özel partnerlik anlaşmalarını ön plana çıkarmayı tercih ettiğini görüyoruz.

Oyunun sadece sıradan bir yarış oyunu olmadığını, The Crew 2 için çıkan videolar vasıtasıyla izledik ve açıkçası vaat ettikleriyle bu oyun bizleri heyecanlandırmayı başarıyor. PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için 29 Haziran 2018 tarihinde çıkışını gerçekleştirecek olan oyunla ilgili videoların sıklaşarak geleceğini tahmin ediyoruz. Ubisoft, yakın zamanda çıkışını gerçekleştiren Assassin’s Creed Origins ve Far Cry 5 oyunlarına dair aldığı övgülerle, bir hayli imajını düzeltmiş görünüyor. Muhtemelen, geniş alan ve araç çeşitliliği vaatlerini gerçekleştirdiği takdirde, The Crew 2 ile de başarılı yorumları ve iyi satış rakamlarını yakalayacaktır. Haberimizde bahsettiğimiz videoyu hemen alttan izleyebilirsiniz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR


The Crew 2  Satın al
The Crew 2 inceleme    Haber 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.