The Crew 2, ay sonunda kapalı betası ile oyuncularla buluşacak

The Crew 2, ay sonunda kapalı betası ile oyuncularla buluşacak

Uzun süredir beklenilen yarış oyununa bu ayın sonunda erişebilirsiniz.

Çok beklenen açık dünya yarış oyunu The Crew 2 için PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarına gelecek kapalı beta dönemi hakkındaki detaylar açıklandı. 29 Haziran 2018 tarihinde oyuncular ile buluşacak olan oyun, ilk Crew oyununa ek olarak yepyeni arabalar ve yarış seçenekleri sunacak. Oyunun kapalı betası sırasında, oyuncular oyunun geniş dünyasını gezebilecek ve yarışlara katılabilecek.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Crew 2, kapalı betası ile oyuncularla buluşacak.

Yarış oyununun kapalı beta sürümünün Türkiye saati ile Mayıs ayının 31’inde saat 11:00’de kayıtlı oyuncuların kullanımına açılacağı belirtildi. Kapalı beta sürümüne erişim Haziran ayının 4’ünde saat 11:00’de sona erecek.

The Crew 2 kapalı betası, nasıl kaydolabilirsınız ve sizi neler bekliyor?

Oyuncular, oyunun resmi sayfası üzerinden kapalı betaya kaydolabilmekte. Kaydolmak isteyen kullanıcılar, hangi platformda kayıt olmak istediklerini seçmeli ardından Ubisoft hesaplarına giriş yaparak başvurularını tamamlayabilir. Kapalı beta için seçilen kullanıcılar oyunu Mayıs’ın 29’unda oyunu önden indirme seçeneğine sahip olacak böylece, kapalı beta erişilebilir olduğunda hemen oynamaya başlayabilecekler.

Kapalı betaya seçilen kullanıcılar birlikte oynamak için 3 diğer oyuncuyu da oyuna davet edilebilecek. Ubisoft, oyuncuların kapalı beta kapsamında oyunun dünyasında her yere gidebileceğini fakat yarışlar anlamında sadece ilk seviyeleri oynayabileceklerini belirtti. Oyuncular, Sokak Yarışı, Tekne Yarışı, Kır Rallisi ve Akrobasi Uçağı yarışlarına girebilecek. Ek olarak, Ubisoft kapalı betaya seçilemeyen oyuncuların 30 Mayıs’ta yapılacak olan The Crew 2 yayınında kapalı beta erişim kodu elde edebileceğini belirtti.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Oyun aynı zamanda şu anda erken siparişe de açık. Oyunun, Standard, The Deluxe, The Gold ve Motor Edition adında 4 ayrı erken sipariş paket seçeneği bulunmakta. Gold ve Motor Edition paketi alan oyuncular oyunun çıkış tarihi olan 29 Haziran’dan 3 gün önce tam erişim sağlayabilecek. Kapalı betayı beklemeden The Crew 2 hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz, ön incelememize buradan ulaşabilirsiniz.


The Crew 2  Satın al
The Crew 2 inceleme    Haber 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.