The Crew 2 oyununun kapalı alfa süreci bugün başlıyor

The Crew 2 oyununun kapalı alfa süreci bugün başlıyor

Eğer bu süreç için önceden kayıt olduysanız, elektronik posta kutunuzu kontrol etme vakti gelmiş olabilir.

Ubisoft tarafından gelen yeni bilgiler ile öğrenmiş olduk ki, The Crew 2 oyununun kapalı alfa süreci bugün başlıyor. Yapılan açıklamalara göre bahsettiğimiz kapalı alfa sürecinin ön indirme işlemi geçtiğimiz gün başladı ve bugün de süreç tamamen başlıyor. Bu sürecin bitiş tarihi olarak ise 19 Mart 2018 olarak gösteriliyor. Yapılan açıklamaların devamına göre oyunun bu süreci sadece İngilizce dilini destekliyor ve yine sadece PC platformundan, Uplay üzerinden erişilebiliyor. Eğer sizler de bu süreç için zamanında kayıt olduysanız, elektronik posta kutularınızı kontrol etmek isteyebilirsiniz. Ubisoft size de bir davet atmış olabilir. Eğer kayıt olduğunuz taktirde herhangi bir davet gelmediyse merak etmeyin, önümüzdeki günlerde ekip yeni davetler de gönderecek.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

The Crew 2 ne zaman çıkacak?

The Crew 2 kapalı alfa sürecinin içerikleri.

The Crew 2, karşımıza kapalı alfa sürümü ile çıkıyor ama oyunun içeriği nasıl olacak? Neler göreceğiz? İndirmeye değer mi? Ubisoft, bu soruların cevaplarını da vermeye çalıştı. Yapılan açıklamalara göre, bu sürece katılan her oyuncu, oyunun tüm haritasına ulaşabilecek. Yani bir sınırlandırma olmayacak harita üzerinde. Ayrıca oyunlar araba modifiye etme özelliğine ve Housing özelliklerine de erişebilecek. Tüm bunların haricinde, bu oyun ile seriye ilk defa adım atacak olan hava ve su araçları da kapalı alfa süreci içerisinde tüm oyunculara açık olacak. Arabalar zaten söylemiyoruz bile.

Şimdi, oyunun kapalı alfasına katılamayan arkadaşlar, videosunu izlerim, ekran görüntülerine bakarım diyor olabilir ama bunu ne yazık ki yapamazsınız. Çünkü Ubisoft, bu süreç içerisinden herhangi bir paylaşım yapmayı tamamen engelledi. Yani internet ortamına videolar veya görseller sızdırılsa bile muhtemelen dakikalar sonra kaldırılacaktır. Çünkü ortada bir gizlilik anlaşması bulunuyor. Kapalı alfa sürecine katılan tüm oyuncular da bu gizlilik sözleşmesini imzalayarak katılıyor.


The Crew 2  Satın al
The Crew 2 inceleme    Haber 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.