Canlı LeadergamerTV Sea of Thieves oynuyoruz

The Crew 2, ilk görüntüleri ile birlikte duyuruldu

The Crew 2, ilk görüntüleri ile birlikte duyuruldu

İlk oyuna göre çok çılgın değişiklikler yapmışlar. Artık sadece araba yarışları yok oyunda!

Ubisoft, geride bıraktığımız finansal yılın raporlarını sunduğunda, şu an içerisinde bulunduğumuz finansal yıl içerisinde yepyeni oyunlar piyasaya süreceğini belirtmişti. Bu oyunların ismini de vermişti teker teker, geliştirici ekip. O isimlerden bir tanesi de The Crew 2 idi. Oldukça dev bir evrene sahip olan The Crew serisi, MMO, RPG ve yarış mekaniklerini tek bir oyunda buluşturuyordu. Bu yüzden oyuncular da oldukça sevmişti serinin ilk oyununu. Ubisoft, E3 2017 sırasında ise bu oyun için ilk görüntüleri yayımladı. Bahsettiğimiz bu görüntülere ve varsa oyun hakkındaki detaylara, hemen aşağıdan sizler de göz atabilirsiniz.

The Crew 2

Sizlerin de aşağıdan görebileceğiniz ilk The Crew 2 görüntüleri, tamamen sinematik ve oldukça hoş sahnelere sahip. Oyun içerisinde kullanabileceğimiz birçok farklı araç tipi, oynayabileceğimiz farklı yarış tipleri ve tabii ki ziyaret edeceğimiz farklı çevreler görünüyor. Tabii bu sefer The Crew 2 ile sadece araç yarışlarına sahip olmuyoruz, çünkü videoya göre uçak ve su aracı yarışları da bizleri bekliyor olacak. Bu bahsettiğimiz videoya sizler de hemen aşağıdan göz atabilirsiniz.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, Far Cry 5 çıkış tarihi, sistem gereksinimleri, fiyatı, videoları ve daha fazlası yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve son olarak Need for Speed Payback çıkış tarihi, sistem gereksinimleri ve dahası isimli yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde. Son olarak, E3 2017 haberlerimizi güncel bir şekilde takip etmek istiyorsanız, Facebook sayfamızı, Twitter hesabımızı veya sitemizin özel E3 2017 sayfasını takip edebilirsiniz.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın