Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 30.11.2018

Ubisoft ekibi, en sonunda yeni ücretsiz içerik olan The Crew 2 Demolition Derby isimli güncellemeyi duyurdu. The Crew 2 Demolition Derby, 5 Aralık 2018 tarihinde oyuncularla buluşturulacak. The Crew 2 Demolition Derby duyurusunun şerefine bir de birkaç adet görsel paylaşıldı. Paylaşılan görselleri hemen aşağıdaki galerimizde sizlere sunduk. The Crew 2 Demolition Derby ile ilgili daha fazla detaya girmeden önce, sizlerle paylaştığımız galerimizdeki görsellere göz gezdirmenizi tavsiye ederiz.

The Crew 2 Demolition Derby 5 Aralık 2018 tarihinde geliyor

The Crew 2 Demolition Derby hakkında verilen bilgilere göre bu yeni güncelleme, beraberinde Demolition Derby isimli yeni disiplini de getiriyor. Bu etkinlikte yarışan oyuncular, en yüksek skorları alarak en iyi 3 arasında olmaya çalışıyor. Yıkıma ev sahipliği yapması için 2 yeni arena oyuna ekleniyor. The Bonneville Salt Flat, oyuncuların rakiplerini yok ederek puan kazandığı bir yer. Tabii, bunu yaparken, bir yandan da asansör tarafından ezilmek, sürpriz yaylı boks eldiveni kutusu ya da diğer düşmanlar gibi etkenlere de dikkat etmeleri gerekiyor.

The Crew 2 Demolition Derby güncellemesi, beraberinde PvP modunu da getiriyor. Rookie seviyesinde başlayıp 8 oyuncuya kadar çeşitli disiplinler içerisinde kapışmalar yapılabilecek. The Crew 2 geliştirici ekibi, oyunu geliştirmek ve devamlılığı için elinden geleni yapıyor gibi görünüyor. Gelecek aylarda yeni The Crew 2 içerikleri ile de karşılaşacağız. 5 Aralık 2018 tarihi itibari ile The Crew 2 Demolition Derby güncellemesinin tadını çıkarmaya başlayabilirsiniz!

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.