Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 02.07.2021

Ubisoft ekibi tarafından verilen bilgiye göre The Crew 2, bir süre boyunca tamamen bedava olarak oynanabilir durumda olacak. Dahası da, bu süre boyunca sadece ücretsiz oyun tecrübesi olmayacak, aynı zamanda oyuncuları sevindirecek başka şeyler de olacak. Detaylardan bahsedeceğiz elbette ama öncelikle sizleri bu haberimizin aslında bir nevi özeti olan video ile baş başa bırakalım. Sonrasında da, bu süreç boyunca sunulan imkanlar ve fırsatlardan bahsedelim.

The Crew 2 bedava olarak birden fazla platformda oynanabilir olacak

Ubisoft tarafından verilen bilgilere göre The Crew 2 PlayStation 4, PlayStation 5, Epic Games Mağazası ve Ubisoft Mağazası, Stadia, Steam ve Ubisoft+ ile oyunculara ücretsiz olarak sunulacak. 8 Temmuz 2021 tarihinden 12 Temmuz 2021 tarihine kadar oyunu tecrübe etmek için zamanınız olacak. Dahası da, The Crew 2 için çıkacak olan Season 3 Episode 1: US Speed Tour East, 7 Temmuz 2021’den itibaren bizlerle olacağı için, ücretsiz oynayabilme sürecinde de tecrübe edilebilecek.

Olur da The Crew 2’yi beğenir ve ücretsiz sürecin sonunda oynamaya devam etmek isterseniz, indirim kampanyaları da bizlerle. Zira, oyunu satın almak isteyen oyuncular için oyunda ve Season Pass’ta %80’i gören indirimler mevcut olacak. Eğer oyunu satın aldıktan sonra oynamaya devam ederseniz de, ücretsiz süreçte oynadığınız kaydınız kaldığınız yerden devam edecek. Bu süreci bir nevi demo sürüm gibi görebilirsiniz yani. Dahası da, oyunun neler sunduğunu merak ediyorsanız, tecrübe etmeden önce The Crew 2 inceleme yazımıza da göz gezdirebilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.