Canlı LeadergamerTV Sea of Thieves oynuyoruz

The Crew 2 betası için kayıtlar başladı

The Crew 2 betası için kayıtlar başladı

Eğer ücretsiz bir şekilde The Crew 2 oyununu denemek istiyorsanız, elinizi çabuk tutmalısınız.

Eğer PC, PlayStation 4 veya Xbox One platformlarından bir tanesinde The Crew 2 oyununu daha çıkmadan denemek, beta sürecine katılmak istiyorsanız, bu beta süreci için kayıtlar başladı. Öncelikle belirtelim, bu beta sürecine kayıt olabilmek için bir Ubisoft hesabına ihtiyacınız var. Ayrıca, betaya kayıt olmanız, betaya girebileceğiniz anlamına gelmiyor. Ubisoft, kayıt olan oyuncular arasından seçimler yapacak. Yani sadece seçilmiş olan kişiler bu oyunun beta sürecine katılıp, oyunu deneme şansına sahip olabilecekler.

The Crew 2

Eğer dilerseniz sizler de şimdi bu linkte tıklayarak kayıt olabilirsiniz. Linke tıkladığınız zaman öncelikle oyunu denemek istediğiniz platformu seçmeniz gerekiyor. Ben mesela PlayStation 4 seçiyorum çünkü bir PlayStation 4 Pro sahibiyim. Eğer oyunu alacaksam da bu platformda oynamak isterim. Ardından Ubisoft hesabınız ile bağlantı kurmanız gerekiyor. Bunun ardından da mail adresinizi doğrulamalısınız. Beta daveti mail yolu ile geleceği için, erişim sağlayabildiğiniz bir mail adresine sahip olduğunuzdan emin olun.

Haberimizi sonlandırmadan önce söyleyelim, bu oyun çıkışını PC, PlayStation 4 ve Xbox One için gerçekleştirecek. Oyunun çıkış tarihi ise 2018 senesi içerisinde olacak fakat tam tarih ne yazık ki bilinmiyor. Normalde 2018 senesinin ilk çeyreğinde piyasaya sürülecekti bu oyun ama Ubisoft bir erteleme yaptı. Şimdiki tarih ise bilinmiyor.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın