The Chicago Comic and Entertainment Expo’dan en iyi cosplay çalışmaları

The Chicago Comic and Entertainment Expo’dan en iyi cosplay çalışmaları

The Chicago Comic and Entertainment Expo'dan en iyi cosplay çalışmaları, gerçekten gözünüzü alacak.

The Chicago Comic and Entertainment Expo’dan en iyi cosplay çalışmaları, gerçekten gözünüzü alacak. C2E2 olarak da bilinen bu etkinlik sırasında, birçok cosplay sanatçısı da etkinlik alanında bulunuyordu ve bu sanatçılar, birbirinden güzel kostümlerini, katılımcılara sergiledi. Kotaku tarafından düzenlenmiş olan bu galerimize, sizler de hemen aşağıdan göz atabileceksiniz fakat öncelikle, galerimizde bulunan sanatçıları sayalım sizlere.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

The Chicago Comic and Entertainment Expo'dan en iyi cosplay çalışmaları

Galerimizden göz atabileceğiniz bu cosplay çalışmalar arasında, Wulfgar Weapons & Props, Egg Sisters Cosplay, Ranger Six, Désirée Cosplay, Shan Claw, HDC Cosplay and Fabrication, Megan Coffey, Dancing Imperial, Miggy Jagger, Gina B. Cosplay , Rose Romanova & Eric Tran, Grimbee Cosplay gibi cosplay sanatçıları bulunuyor. Geride bıraktığımız Nisan ayının başlarında gerçekleştirilmiş olan The Chicago Comic and Entertainment Expo etkinliğinden seçilen en iyi cosplay çalışmalarına, hemen aşağıdaki galerimizden sizler de göz atabilirsiniz.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, Call of Duty: WWII Ön İnceleme yazımıza, Outlast 2 inceleme yazımıza ve Call of Duty: WWII için neden heyecanlanmamanızı söylediğimiz fikir yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.